Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első randi után (egy sima...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után (egy sima kávézós 30 perces randi), már kicsimnek, drágámnak, meg szívemnek szólít a pasi, ráadásul napi 3x hív telefonon, és ha nem írok vissza 3-4x ír még viberen is. Csak nekem gyors ez?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan mintha egy polip lenne, aki mellett ha összejövünk, nem fogok tudni levegőt venni sem.


30 percet randiztunk, nem csókolóztunk, nem puszilkodtunk, nem ölelkeztünk, nem mondtuk ki, hogy járunk semmi, csak egy sima beszélgetés volt.


Azóta viszont folyamatosan szíveket küld, folyamatosan kicsimnek, meg drágámnak szólít, írta, hogy átírta viberen a névjegyzékbe a nevemet szívemre, és ez nekem kicsit gyors így, és szerintem egyáltalán nem normális.


Írtam neki, hogy ez kicsit gyors, erre azt írta, hogy ebben semmi gyors nincsen, ő oda van értem, ezt váltom ki belőle, + ez mellé írt kb 20db szívet is.


Mit tegyek?


2021. dec. 18. 13:19
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy ez így eléggé sok nekem, annyi változás történt, hogy ha nem írok vissza, akkor 8 üzenet helyett csak 1-2-3 jön, illetve ❤️-ekből a 10-20 helyett cdak 5-6-ot küld / üzenet.
2021. dec. 21. 07:40
 32/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez még mindig elég fárasztó lehet...
2021. dec. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 steven95 ***** válasza:
93%
Megjátszott kompromisszum... Ez nem valami olyan amit "vissza lehet csinálni". Na de te tudod.
2021. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
88%

Kár akármit is tanácsolni. A srác élete, oldja meg, ahogy akarja.De az biztos, hogy a negyvenes fószer nem fog nyugton maradni.

Már rég tiltani kellett volna mindenhonnan ezt az önbizalomhiányos,kisebbségi komplexusos, erőszakos férfit.

2021. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:

Most meg Tinderen írt, hogy lám lám még keresgetsz? nem szép viselkedés.


Szóval tiltottam mindenhonnan :D

2021. dec. 21. 12:38
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlo helyzetben voltam. Csak aztan beleszerettem es abban a pillanatban vett egy 180 fokos fordulatot es ugy kezelt, mintha zaklatnam meg teljesen tavolsagtarto lett. Sztem eleg narcisztikus a csavo, szoval menekulj, amig lehet…. jol tetted, hogy letiltottad.
2021. dec. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!