Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az első randi után (egy sima...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első randi után (egy sima kávézós 30 perces randi), már kicsimnek, drágámnak, meg szívemnek szólít a pasi, ráadásul napi 3x hív telefonon, és ha nem írok vissza 3-4x ír még viberen is. Csak nekem gyors ez?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan mintha egy polip lenne, aki mellett ha összejövünk, nem fogok tudni levegőt venni sem.


30 percet randiztunk, nem csókolóztunk, nem puszilkodtunk, nem ölelkeztünk, nem mondtuk ki, hogy járunk semmi, csak egy sima beszélgetés volt.


Azóta viszont folyamatosan szíveket küld, folyamatosan kicsimnek, meg drágámnak szólít, írta, hogy átírta viberen a névjegyzékbe a nevemet szívemre, és ez nekem kicsit gyors így, és szerintem egyáltalán nem normális.


Írtam neki, hogy ez kicsit gyors, erre azt írta, hogy ebben semmi gyors nincsen, ő oda van értem, ezt váltom ki belőle, + ez mellé írt kb 20db szívet is.


Mit tegyek?


2021. dec. 18. 13:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
41%
Ez hülye. A legtöbb nő utálja ezt a stílust. Nagyon tapasztalatlan lehet, hogy ezt nem tudja.
2021. dec. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
41%
Ja, bocs, honmo topik. Akkor nem tudom :)
2021. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
98%
Küldd el neki ezt a kérdést, es kérdezd meg tőle, mit vélekedik az ilyenről. Ha nem veszi a lapot, elmondod, hogy te tetted fel
2021. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
92%

Hát, ha taszít, akkor zárd le vele. Én megértelek, mert ez tényleg nem normális dolog, attól függetlenül, hogy ő ezt másképp látja. Gondolom valami jó magányos pasast fogtál ki. De ez a te döntésed, legyél vele őszinte.


Számomra egyébként ezek a dolgok(hogy átírja nevem, stb) ilyen érzelmi manipulációnak felel meg. Ezzel próbál megfogni, csak ez inkább taszító. Ilyen dolgokkal azokat az embereket lehet könnyen megfogni, akik szintén nagyon magányosak és szeretetre éhesek.

2021. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%
Menekülj. 😎
2021. dec. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Gondolom, ő fiatal lehet eléggé.
2021. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
25 vagyok és passzív, ő kereken 40 aktív.
2021. dec. 18. 13:31
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a kommunikáció, mint lehetőség nem jutott eszedbe?


"Bocs Pisti, ez nekem egy kicsit gyors." vagy valami ilyesmi.

2021. dec. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy ez már megvolt. Bocs.

Ha nem érti, akkor felejtős. Akkor 4-nek igaza van.

2021. dec. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
2%
Ja, hogy homoszexuális kérdés? Még jó, hogy évek óta használom az oldalt és alig lehet ezt észrevenni. Elszúrtam pár percet az életemből a válaszolással.
2021. dec. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!