Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg lenne az ismerősöm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg lenne az ismerősöm?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm küldött nekem a farkáról képet nadrágon keresztül, és jól láthatóan áll neki mivel fogta nadrágon keresztül, egyből felizgultam. Le szophatnám, benne lenne? Lesz egy buli ahol ő is ott lesz, ott gondoltam.
2021. dec. 24. 23:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt vele beszéld meg, de csak óvatosan, nert lehet, hogy egy félreértés az egész (pl. meg akar tréfálni, vagy nem neked akarta küldeni).
2021. dec. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem írtad vissza:

‘Szerintem ezt nem ide akartad’

ezután könnyen leszűrhető. 😀

2021. dec. 25. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De igen nekem küldte, mivel ilyen szexes témákról beszéltünk és írtam neki hogy megnézném és elküldte. Ezért gondolom hogy lenne esélyem. Szerintetek?
2021. dec. 25. 09:22
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél vissza hasonló fotót, amin azért látszik neked is mekkora van. Majd kérdezd meg, hogy szerinte melyikőtöknek van nagyobb? Utána, javasold, hogy élőben döntsétek el. Ebből ha nem jön le, akkor semmiből se! ;)
2021. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Erről már volt szó, azt mondta hogy élőben is megmutatja hogy kapok egy kis meglepit. De amugy szerintem hülyéskedik, szerintem full hetero a csávó csak szórakozik... ami jó lenne ha nem így lenne mert tényleg nekem egy topmodell és nagyon szeretnék egy cumit😁

Még valami ötlet?

2021. dec. 25. 09:41
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szórakozzál vele te is. Élőben mond meg, hogy vegye elő. Ha akkor is áll, akkor nincs is több kérdés. Heteronak nem áll fel csak úgy a másik pasi előtt.
2021. dec. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
És van megoldás arra hogy ne ennyire nyíltan közöljem vele? Mert én mindenképp le akarom és le is fogom cumizni ha így, ha úgy. Ha kell akkor altatót adok be neki, ha kell akkor teljesen leitatom de mindenképp. Mert ha ennyire menő, akkor lássuk hogy élőben mennyire menő. Valami megoldás a diszkrétebb közeledésre?😁😁
2021. dec. 25. 10:13
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A benyugtatózásn meg a többi hülyeségen kívül, ha nem mered élőben, akkor kérdezz rá neten, hogy mennyire komolyan gondolja.
2021. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Na igen, de senki nem tudja rólam hogy biszex vagyok, és ezt a sráccal nem akarom neten közölni, mivel azért ott arc meg név van és ismer, és nagyobb a lebukás veszélye mivel kirakhatja akár hova hogy mit akarok. Ott meg ezzel nem lesz gond ha megfogom a farkát nadrágon keresztül mert nem lesz rá bizonyíték. Szóval valami diszkrét megoldás kéne még egyenlőre. Mondjuk most azt szeretném ha látnám fotón teljesen a farkát, esetleg erre valami megoldás?
2021. dec. 25. 10:26
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Írd meg neki, hogy nem hiszed mekkora van neki, mutassa meg.
2021. dec. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!