Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lehet szexkapcsolatból valódi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szexkapcsolatból valódi kapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel rendszeresen össze járunk, de sajnos ő azt mondta,hogy abban a helyzetben amiben jelenleg elmerült abban sajnos nem lehetséges neki a komoly kapcsolat csak szex. De amikor közöltem vele a holnapi programot akkor kérdezte hogy a meleg barátom szegedi-e. Azt válaszoltam neki, hogy igen az és erre rávágta: neki 2 pasi írt ma. Nem értem hogy miért reagált így ha csak szex partnerek vagyunk?

2022. jan. 1. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet.
2022. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is lehet. Főleg ha rendszeresen összejártok.

Gondolom az alapvető vonzalom megvan, így pedig minden adott, hogy igazi érzelmek is kialakuljanak.

Bár tiszteletben kell tartani a másik helyzetét, de ha esetleg van rá mód, megpróbálhatsz segíteni neki az adott problémával, ha látod rajta, hogy nem lenne ellenére.

(És persze, ha te is akarod)

2022. jan. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen tapasztalat!
2022. jan. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Szerintem lehet. (Szintén szegedi...)
2022. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 BB_ ***** válasza:
100%
Szerintem szexkapcsolat esetén se célszerű arról beszélgetni, hogy ki kivel és mikor fog dugni. Azért mégiscsak érző és valamilyen szinten önző emberek vagyunk.
2022. jan. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én tapasztalatom az hogy nem lehet.
2022. jan. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
lehet belőle, hisz valóban valamilyen vonzalom már adott és közben kiderülhet az is, hogy ebben és ebben a témában ahonos a véleményetek és még jobban megkedvelitek egymást, ugyanakkor előfordulhat az is, hogy semmi közös nincs bennetek és egyedül a szex az ami összeköt, erre azonban én nem alapoznék egy komolyabb kapcsolatot
2022. jan. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát aztán miért ne lehetne ?

Ha a partnerek kultúráltak,

akkor átmehet a szexualítás a szerelembe.

2022. jan. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!