Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Tinderen aki engem nem jelöl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen aki engem nem jelöl azt már nekem sem mutatja a rendszer?

Figyelt kérdés
2022. jan. 23. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ha te bejelölted hogy tetszik, de ö nemet jelöl azt nem mutatja neked többet.

Csak azokat dobálja fel neked újra, akik neked nem tetszenek, hátha meggondolod magad. Legalábbis én igy vettem észre.

2022. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha te likeolsz egyszer valakit akkor nem fogja mutatni neked többet.


Ha más téged belikeol akkor néha feldobja őket újra és újra neked, plusz azokat is akik nem likeoltak és “nem” re húztad őket.

2022. jan. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De ha engem nem lájkolnak akkor feldobják-e nekem azért?
2022. jan. 23. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Miért dobná fel, ez tinder, nem képnézegető, egyszer már belikekoltad őket akkor minek kéne mégegyszer megerősítened hogy még mindig likeolod?
2022. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Félreértetted.


Aki engem nem lájkolt be, tehát nem jövök be neki, nekem feldobja, tőlem is megkérdi a rendszer?

2022. jan. 23. 13:23
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen, a gyakoriság változhat hogy mennyi idő után rakja neked be újra a sorba, de be fogja, főleg ha végigmentél már a többi emberen.
2022. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!