Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meleg?

Figyelt kérdés
Sok furcsa tény van pl. van amikor a haverját simogatta az arcán, meg rendszeresen ölelkeznek. A barátai "segglyuk"-nak becézik, és néha úgy beszél egy-egy barátjáról mintha imádná őket vagy mintha a "párja" vagy a "felesége" lenne... Nagyon fontosak neki a barátai...Le is ráz miattuk néha, hogy velük legyen...Azzal a kifogással jött, hogy nálam ez biztos nem normális dolog, hogy a fiúk ölelkeznek, mert szerintem sehol sem normális...egy barátnőm se ölelem meg soha..

2022. febr. 17. 19:07
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
95%
"S*gglyuknak" becezik, hat ezen besirtam. :D Nagy arcok lehetnek, kar hogy ilyen karotnyelt csaja van a sracnak
2022. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
25%
#21 Ez egy kis figyelmes célzás volt, hogy milyen szerepet tölt be! 😏
2022. febr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
96%
" éve van 1 bnőm akivel sose öleltük meg egymást" Elég szomorú.
2022. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
93%
A fiatalok elég sokat hülyéskednek egymás között, amibe sok minden belefér. Az meg a vicc kategória, hogyha rákérdezel és azt mondja nem meleg, akkor szerinted "csak tagadja" de amúgy az. Helyette jössz megkérdezni minket, pár kiemelt sztorival :D Szerintem ennyi alapján nem az, ha veled van együtt akkor max. biszex, de ha állítja hogy nem akkor valószínűleg az sem. De ha szerinted mindenképpen az, akkor inkább szakíts vele, ő is jobban jár.
2022. febr. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 -remete- ***** válasza:
90%
Szerintem kicsit homofób vagy...
2022. febr. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Az osztályban a fiú osztálytársam nekem is mondják hülyeségből, hogy kicsim meg szívem. 😂
2022. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
#26 vagyok. 18/F.
2022. febr. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
91%

A barátod helyében így érezném magam:


[link]

2022. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
91%

Ne parázz annyira, tényleg a srácok közti baráti kapcsolatok nagyon erősek tudnak lenni.

Meg mi is állandóan szórakozunk a haverokkal ha valami olyat mond vagy csinál valamelyikőnk, hogy akkor nem vagyunk már együtt? Meg hogy én még szeretlet te már nem?

Vagy akár szexuális említésekkel is.

Klubba még egymás ölébe is fekszünk meg tesszük a fejünket, ott még simogatás is fordul elő hulyesegbol.

Szerintem fogadd el hogy a pasid egy laza mai fiatal, akinek egy igazán jó barátai vannak.


21F

2022. febr. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
80%

Hú, de kivagy xd Te szerintem még nem láttál focimeccset :D Üljél mielőtt megnyitod a linket, ha elájulsz ne koppanj olyan nagyot.


https://www.youtube.com/watch?v=UatGtkVk8bY


A barátod csak hülyéskedik a haverjaival, meg elvannak. A kérdés leírásából tényleg úgy tűnik, hogy egyszerűen csak féltékeny vagy a barátaira, meg sértődött hogy sokat van velük, meg túl közel állnak hozzá. Ha emiatt elhanyagol, vagy ilyesmi akkor még meg is érteném, de nem kell ezzel "biztos meleg vagy" dumával, szégyenérzetet kelteni csak mert jól érzi magát, meg felszabadultabb, közvetlenebb mint te vagy. Ha ez ilyen szinten zavar, akkor menjetek szét és hagyjátok egymást élni a magatok módján.

2022. febr. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!