Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A barátom meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom meleg?

Figyelt kérdés
Sok furcsa tény van pl. van amikor a haverját simogatta az arcán, meg rendszeresen ölelkeznek. A barátai "segglyuk"-nak becézik, és néha úgy beszél egy-egy barátjáról mintha imádná őket vagy mintha a "párja" vagy a "felesége" lenne... Nagyon fontosak neki a barátai...Le is ráz miattuk néha, hogy velük legyen...Azzal a kifogással jött, hogy nálam ez biztos nem normális dolog, hogy a fiúk ölelkeznek, mert szerintem sehol sem normális...egy barátnőm se ölelem meg soha..

2022. febr. 17. 19:07
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%
#30 Hát na. Elvannak a srácok!:D
2022. febr. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Segglyuk - ezen behaltam 🤣🤣
2022. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
80%

Ismerek ilyen "barati" tarsasagokat, ezek azok a fajta fiuk, akik "hetero" alapon kiverik es leszopjak egymast. 😅 Latens biszex a tobbseg.

Ha elhanyagol a fiuk miatt, akkor koptasd le. Nem jo az olyan pasi, aki nem tudja tartani a megfelelo egyensulyt a baratai es a baratnoje kozott. A segglyuk becenev eleg gaz, de lehet tobbet latsz bele, mint ami, de nem csodalkoznek, ha kiderulnenek dolgok...

2023. dec. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
21%

"A fiú barátság egyébként életre szól és ez egy testvériség, egy nő nem állhat közénk. "

Ohh te fiú, a legtöbb haver/legjobb barát az, akivel csal a barátnő 70%ban... Eddig mindenki akivel csak kavartam vagy a pasim volt, a barátai rámmásztak és itt is ilyen nagy "szövetség volt", mint nálatok.

2023. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!