Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit gondoltok, vissza menjek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, vissza menjek az exemhez?

Figyelt kérdés
Mostanában sokat beszélgetünk az exemmel és változott csak hát nem bízom benne, hogy ez működne köztünk ismét. Tudjátok régen a munkája miatt szakítottunk. Meg mert neki a család fontosabb mint én, ezt pont ma mondta. Csak hát van egy olyan érzésem, hogy nem igazán sülne ki ebből semmi jó 😅 Ti mit gondoltok?

2022. márc. 4. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

"mert neki a család fontosabb mint én, ezt pont ma mondta."


Ez azért kicsit defektes,szerintem egyenlőnek kéne lennie.

Hány évesek vagytok?

2022. márc. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ő 35, Én meg 24
2022. márc. 4. 22:09
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Csak a felmelegített káposzta finom, a szerelem soha. Ha egyáltalán ez még szerelem lesz. Egyébként hol van itt a család, akihez kötödik ? Az alaptörténetet én nem ismerem.
2022. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Soha ne menj vissza exhez. Nem véletlen lett vége. Ne alázd magad.
2022. márc. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Meg már a korkülönbség is sok, eddig sem volt sok értelme. Kb k*rásra voltál tartva gondolom. Legyen több büszkeséged.
2022. márc. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ami egyszer eltört sosem fog többet hibatlanul működni.
2022. márc. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%

Meg tudjátok beszélni a problémákat? Akartok mind a ketten csiszolódni, vagy csak te?

Változott a munka köre?

Lényeges dolgok ezeket vesd számba, és utána tudsz dönteni.

2022. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ne, sérülnél, meg okkal lett vége, engedd el.
2022. márc. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Aki exhez visszamegy,újrakezdi az sajnos ki nem mondottan de magát alázza. Főleg, ha az ex lépett le,szakított annak idején.

Fenti válaszolók jól írják, minden okkal ér véget,a problémák úgyis előjönnek később is.De addigra egy csomó idő elmegy, pedig jöhetne más közben.

Sokan úgy gondolják,hogy már ismerik az exet,nem kell az ismerkedéssel bajlódni.És szépen tapicskolnak a langyosban tovább.

Nem szólva arról,hogy annak,akihez visszakéredzkedik valaki, annak ez túlzott önbizalmat ad és onnan még a fejedhez is vághatja /probléma esetén/, "dehát te jöttél vissza ".

Nem éri meg az újrakezdés, mindegy,hogy egy nap után,vagy évek után lenne...

2022. márc. 5. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Meg képzeljétek, amikor randizni voltunk felhívta az anyja, hogy vigyen tejet, meg valami átlátszó kavicsot és ott halt meg az egész randi. Egyből ugrottunk akkor és ez nagyon gáz volt.
2022. márc. 5. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!