Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért írják itt sokan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt sokan, hogy a Planetromeo használhatatlan, egyre rosszabb, semmi értelme?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam olyat, hogy semmi értelme már, az évek során egyre rosszabb lett, kamus szinte mindenki, használhatatlan, ő már le is törölte magát.


Az új verzió, hogy már nincs külön asztali gépes az tényleg rossz.


Viszont a felhozatal egyre jobb, mert egyre több meleg férfi és jobb pasik merik felvállalni magukat. Jobb a kínálat mint tíz éve.

És egyre több meleg néz ki férfiasan, sportol, kondizik.


És jó pár meleget ismerek a valós életből akik fenn vannak, már csak ezért sem kamu.

Meg én is találtam már onnan partnert.



2022. márc. 22. 08:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
*hobbijuk
2022. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
96%

A külsejére adni, sportolni és bulizni fiatal normális egészséges férfiak szoktak.


-Ezt azért gondold át mégegyszer.


Amúgy is ma a melegek sokkal jobban adnak magukra mint régen.


-Nézz fel hotbullra.



Amúgy nem értem hogy miért írtad ki a kérdést,hisz a viszont válaszaidból is tükröződik hogy csak a saját véleményed érdekel,és nyilván a kitesizett kockáhasú IFBB bodybuilder szexistent várod.

Akinek meg nincs kockás hasa azt rondának könyveled el.


Amúgy csak megjegyzem mint fitness iparban tevékenykedő,hogy a kockás has,mint amit a neten vagy a bodybuilder modelleken látsz az csak a versenyek fotózások előtt látszanak. Tapasztalat,nálam és versenyző modell ismerőseim miatt.


Nagy izomtömeg eres szálkásság. Átmeneti hatás a vízhajtás és a Glikogén távozás miatt.


Igen kb ez az elvárás romeon,a többségnél,bár én nem pesti vagyok hanem vidéki,de ahogy olvasom ez igaz. Hiába van az hogy ilyet találni nem fog a fent leirtak miatt.

Az más dolog hogy valakinek 50 kilósan alultápláltságból kifolyólag látszanak a hasizmai,ezáltal más izma pedig nincs. Ez is szintén elvárás a Romeon.


Ez kb olyan mint kövér nőn a nagy mell. Aránytalan.



Kérdésedből kommentjeidből ordít a provokáció..

2022. márc. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Nem volt célom provokálni és lehet, hogy elnagyoltan fogalmaztam, de nem hagyhattam szó nélkül amit egyesek állítottak.


Ha valakinek belegázoltam a lelkébe mert esetleg magára ismert, hát sajnálom.


A kérdést szerintem le lehet zárni mert látom sok értelme nincs. Néhány adekvát válasz született.


És nem, nem igaz, hogy csak a nekem megfelelőket fogadom el. De azért nyilván nem mindet, főleg ami olyan, hogy nem lehet.

2022. márc. 24. 12:28
 24/25 anonim ***** válasza:
83%
Speciel töröltem onnan magam. Ennyi álszent kamu embert rég láttam ezen az oldalon. Bár a többi se különb.
2022. ápr. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
82%
Hát, aki jól érzi magát a sok kamus között, az csak lógjon rajta nyugodtan és hülyítsék egymást nyugodtan. A normálisak már régen nincsenek ilyen helyeken fent.
2022. ápr. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!