Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért írják itt sokan, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írják itt sokan, hogy a Planetromeo használhatatlan, egyre rosszabb, semmi értelme?

Figyelt kérdés

Annyit olvastam olyat, hogy semmi értelme már, az évek során egyre rosszabb lett, kamus szinte mindenki, használhatatlan, ő már le is törölte magát.


Az új verzió, hogy már nincs külön asztali gépes az tényleg rossz.


Viszont a felhozatal egyre jobb, mert egyre több meleg férfi és jobb pasik merik felvállalni magukat. Jobb a kínálat mint tíz éve.

És egyre több meleg néz ki férfiasan, sportol, kondizik.


És jó pár meleget ismerek a valós életből akik fenn vannak, már csak ezért sem kamu.

Meg én is találtam már onnan partnert.



2022. márc. 22. 08:56
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
88%

Tegnap láttam két ilyen profilt is az én korosztályomból (19-20 éves "páwa gyerekek" mint kb én, csak más értelmi szinttel 😂) :


"Ha kockás hasad van,vagy XL-es méreted írj"


"A vékony visszahúzódó pálcika fiúk az eseteim"


És ez csak szerény kis városomból láttam.

2022. márc. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
85%

Sokkal jobb volt az internet elötti világban!

Ismerkedés személyesen,szemezés kapcsolat,élö szó.

Nem volt ennyi"igényes" páva,lehet hogy egy állomási klotyó volt az első ismerkedés hely, de évekig szóló kapcsolat lett belöle...

Mai világ?Mizujs,aha ühüm,izé,ja.

Géplelkű emberek megfelelni akarással.Nincs már tűz,szenvedély ,lázadás.

Megkezdődőtt az uj világ...

"Állitsátok meg,ki akarok szállni"

2022. márc. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%
Ha neked az a színvonal jó, akkor használd egészséggel! XD
2022. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%
Egyszerübb nekik rinyálni és azon okokat keresni hogy miért is nem vállalják magukat.
2022. márc. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Én azért töröltem onnan magam, mert én már sokkal régebb óta fent voltam.

Mikor mondja valaki, hogy a felhozatallal van gond, akkor nem feltétlen a külsőre gondol, sokkal inkább a mentalitásra és ami az emberek fejében van.

Régebben normális ismerkedéseket lehetett összehozni. Elolvasták a profilszöveget, ami ma már csak díszként szolgál.

Nem úgy kezték a levelezést, hogy "Szia. Mizu?", én ezt olyannak szoktam írni messengeren akit már régóta ismerek, nem egy idegennek. Meg ez a mizu és a Hogy vagy? egy semleges kérdés. Felteszed, mert illik, de igazából senki sem kíváncsi a válaszra.

Az emberi értékek hiányoznak.

Volt olyan, hogy a környéken kerestem fiúkat, akikkel lehetett volna barátkozni szexmentesek, néha összefutni, beülni valahová sörözni, sátálni, legurani a balcsira, társasozni, horgászni, bográcsozni stb, stb.

De nehéz olyan embert találni, aki mindezekbe szex nélkül is benne lenne.

Minden a szex és a f asz körül forog.

2022. márc. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
87%

#11, nem lehetsz a 19-20-as korosztályban, ha még 2022-ben használod a “páwa” szót.


Egyébként a romeon - meg minden más társkereső oldalon - szexközpontúak az emberek. Mindenki ki akarja elégíteni a vágyait azonnal, rögtön és most. Így természetes, ha valaki hévben van, nem feltétlen lesz kommunikatív, inkább minél hamarabb a tárgyra tér.


Ízlése mindenkinek van, ahogy önértékelése is (a kettő sajna nem arányos). Előfordulhat, egy 4/10-es srác 10/10 alatt nem áll szóba senkivel, aztán szidja az oldalt. Kamusok meg mindenhol vannak, hiszen ez az internet.


Itt gyakorin is több a panasz, mint a dicséret, ám miért is beszélne valaki arról, hogy “miért ilyen jó a romeo?”, az az elvárt dolog, hogy működik és jó. Ez az élet minden területén így van.


Összességében: attól függ, milyen a romeo experienced, hogy:

* mire tartod magad

* mennyire vagy képes kompromisszumot kötni

* mennyire gondolod komolyan

* mennyire vagy hiteles


Hidd el, ha tudod mi a “súlycsoportod”, találni fogsz rajta embert. Ha ezek nem mennek, máshol is egyedül maradsz. Légy kitartó!

2022. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
71%

#16 Nyilván jobban tudod a koromat mint én, és megtudod állapítani egy amonim forumon,csak azért mert a páwa szót használtam.

Akkor gratulálok,és használd ezt a kifejezést a gyk vagy a google keresőben is,és meglátod hányan használják. 🤦🤦🤦

2022. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Én is úgy látom, hogy azok próbálják leminősíteni a romeot akikkel baj van. Vagy túl jó pasit keresnek magukhoz képest vagy egyéb.


Tény, hogy sok idióta, sérült, beteg van a romeon, de nagyon sok nem az.

Párkapcsolatra nem könnyű találni, de az nem a romeo miatt van. Egyébként kíváncsi lennék, hogy akik azt írják, az a baj, hogy mindenki szexet keres, azok vajon visszautasítanák a szexet?

Nyilván nem, csak valamivel támadni kell a másikat, ha ők a sikertelenek.


Vagy aki azt írja, hogy a romeo tele van sérültekkel, idiótákkal, betegekkel (amiben van valamennyi igazság) az vajon teljesen rendben van?

Vagy éppen ő az és ő akar mást leminősíteni?



12-es:

Épp az volt milliószor undorítóbb. Állomási WC-k? Normális szerinted az?

Most normálisan otthon tudtok találkozni mert online előtte beszéltek. Vagy meleg bulikban élőben megismerkedtek. Ezerszer emberibb az egész és különb pasikat találni.

Amúgy is ma a melegek sokkal jobban adnak magukra mint régen.


Épp az volt a gépies, minden emberi vonástól mentes, ami régen volt a 80-as években pl. És elég undorító.

2022. márc. 24. 10:00
 19/25 A kérdező kommentje:

Az 5. válaszra reagálva:


SAjnálom ha magányos vagy.

Sehol nem írtam, hogy mindenkinek kondizni kell meg ilyenek.

Csak, hgoy ma emiatt is sokkal jobb a kínálat és nem az a lelki sérült aki nem ad a külsejére. Én ilyet nem írtam.



Tudod az a taszító abban amit írtál, hogy próbálod beállítani úgy, hogy a szerinted extrovertált melegeknek ott lenne a fürdő, szauna stb... Épp ilyen helyeken vadásznak az öregek, rondák, kövérek.

Kell a fenének.


Meg összemosod a szauna, drog, bulizás, kondi világát.

Amikor éppen ellenkezőleg.


A külsejére adni, sportolni és bulizni fiatal normális egészséges férfiak szoktak.

Meleg szaunába pedig ugyan kik járnak...

Drogot is kik használnak.


Úgy írsz mintha a férfias, heterós, sportos bulizós fiatalok elítendők lennének, meleg szaunában meg drogosan mi mindent csinálnának. Éppen nagyon nem ez van.



Egyébként ha neked a sportos test, jóképű arc nem szempont akkor nem hiszem hogy a neten nem találsz könnyen partnert. Szexre tuti.

Annál több pedig szintén nem lehetetlen. Van bőven aki azt keres.

Vagy ha nem is, majd menet közben alakul.

2022. márc. 24. 10:05
 20/25 anonim ***** válasza:
84%

19. Nem mostam össze a szauna, drog, buli és kondi világát, nem írtam sehol sem, hogy egy halmaz, de átfedhetik egymást, ahogy persze mással is átfedhetnek. Bocs, de számtalan olyan kondiszelfis profilt láttam, ahol dogra utaló nyomok voltak írva.

Nekem úgy tűnik, hogy te mosod össze a külsőre adást azzal, hogy valaki kondozni jár. Pedig nem ad feltétlenül hozzá (ez nem az amerikai pszicho).

Attól még, hogy valaki nem izmos és nem látszik a kockás hasizma, még ugyanúgy adhat a külsejére. Pont ezt írtam, hogy nem ez a non plus ultra.

Leírtam azt is, hogy nem keresek szexet, ebben viszont a sportos és nem sportos átfedésben van, mert sokan csak szexet keresnek. Az pedig, hogy valaki nem keres szexet nem jelenti azt, hogy akkor biztos kapcsolatot keres.

Nem tudom, hogy miért nem ment át, amit írtam. De mindegy. Csak a kérdésre reagáltam.

Szerintem te látod ezt fekete-fehéren. Van a "jó" kategória, aki a "férfias, heteros, sportos, bulizós" és van a "rossz", aki ezek közül egyik sem. Pedig nem csak egy sportos, bulizós lehet férfias, ahogy egy sportos meleg sem feltétlenül heteros. Te akarsz mindenáron másokat beskatulyázni azzal, hogy hogyan néznek ki és mi a hobbujik. Semmi gond, hogy te ezt így gondolod, de ez nem valami univerzális igazság.

Plusz összemosol olyan dolgokat is, ami adottság és ami fluid tulajdonság. Ilyen pl. a rondaság és öregség vs kövérség és sportosság. Ha valaki nem jóképű arcszerkezettel születik vagy megöregszik, akkor hirtelen már nem lesz normális? Egy ronda sportolhat amennyit akar, akkor sem lesz sportos, heteros, bulizós fiatal? Stb.

Én csak egyszerűen nem értem ezt a logikát. Na mindegy, ezek is csak amolyan költői kérdések voltak.

2022. márc. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!