Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívak! Rajtatok volt már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívak! Rajtatok volt már gumi?

Figyelt kérdés

Nekem soha nem volt még, de szeretném kipróbálni milyen ha rajtam van. Persze nem dugni akarok csak az érzést, hogy rajtam legyen.


Ritkán van merevedésem illetve nem is tudom hogyan kell felhúzni illetve mekkkora méret kelhet.


27/F


2022. ápr. 12. 20:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
volt gumi, textil, pamut, rókaszőrme már szinte mindent magamra húztam
2022. ápr. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt, engem izgat :) Nagyon tetszik az is, amikor az aktív felteszi magára.
2022. ápr. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi tart vissza?
2022. ápr. 14. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hasznalok gumit, nincs miert. Neha kiprobaltam, pusztan kivancsisagbol. Viszont nagyon elvezem ha en huzzom a partnerem szerszamjara a gumit. Szopni csak gumi nelkul szeretek, de analisan csak gumival fogadom be a partnerem farkat.
2022. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Volt rajtam, amikor férfi maszturbátort használtam hogy ne anyagozzam össze a műanyag vibrátort :)
2022. ápr. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az azért eléggé fura, hogy nem tudod, hogyan kell felhúzni, meg hogy a méreteket sem ismered. Persze én sem a sajátomra szoktam húzni, hanem az aktív szerszámára. Ebben viszont szeretek segíteni neki, és az aktívoknak is tetszeni szokott általában. Már csak azért is, mert így sokkal kisebb az esélye, hogy esetleg lelankadjon neki idő előtt.
2022. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!