Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért válasz a nem válaszolás is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válasz a nem válaszolás is?

Figyelt kérdés

Sok, főleg jobban kinéző meleg miért csinálja ezt?


Amellett hogy tahóság is, miért?

Különösen bunkó és jogtalan esete amikor beszélgetés közben szakítja meg mert a test vagy xxx kép amit kért nem tetszik neki?


Ezek mit gondolnak?

Látják hogy a másik ír és újra ír és nem érzik hogy reagálni kéne?


Aki magára ismer árulja már el!



2022. ápr. 15. 17:05
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
81%
Utolsó, lyukas a fogad hogy puffogsz? Ez az oldal arra van hogy az emberek kérdezzenek nyugodtan, de úgy látszik arra is hogy kötöszködjetek a másikkal :)
2022. ápr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
91%

A 10-esnek maximálisan igaza van.

De ma már a legtöbb emberi vonás,érzés ciki és ez a mindennapi életben is így van. Nem csoda, ha társkeresésben is ez a trend..

Ja, és " kötözködni ", ha már szólhatok...

2022. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
18%
#11-es vagyok, köszi a javítást :) Imádom amikor itt élitek ki magatokat, helyesírási szótárak és etikett könyvek vagytok. Nem lesz kapcsolata? Akkor nem lesz, az ő élete nem ezzel kapcsolatban tette fel a kérdést, miért kell elvinni személyeskedésbe?
2022. ápr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
90%

#10 vagyok, 13 ahogy látom magadra vetted, talán nem is véletlenül, helyes. Kicsit gondolkozz is el.

Amúgy nem én kezdtem a személyeskedést.

2022. ápr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
92%

A nem válaszolás nem jog? Dehogynem, mutass egy jogszabályt ami kötelezi rá az embereket, hogy minden üzenetre válaszoljanak? Hogy nem etikus, vagy bunkóság az már lehet vita tárgya, hogy joga van nem írni az nem kérdéses.


Megírom az én tapasztalatom. Amikor először regisztráltam ilyen oldalakra még nem volt kint képem mert nem voltam out. Nagyon rosszul esett ha nem írtak vissza képküldés után, olyan felháborítónak éreztem. De ahogy, kicsit beletanultam az online ismerkedésbe, egyrészt egyre kevésbé érdekelt mert célirányosan ismerkedik az ember, ha valaki nem ír vissza mert nem érdeklem, akkor nekem tök mindegy, hogy így nem jutunk sehová, vagy úgy, hogy visszaír valamit, a cél szempontjából a végeredmény nekem ugyanaz.


A másik, hogy beleláttam az ő helyzetükbe. Eleinte még én is mindenkit kedvesen visszautasítottam, aki nem volt az esetem. De egyrészt onnantól hogy raktam ki képet, hatványozottan több megkeresés jött. Na most ezeknek jó részét eleve nem tudod hova tenni, jelzed a profilodon, hogy 18-30 között akkor csak azért is 40+-osok irkálnak, hogy de hát esetleg, nem lehet, hogy mégis...? Nem. Leírod, hogy vékony, átlagos, sportos srácok jönnek be, csak azért is rád ír az erősen elhízott. Van aki dickpicel nyit, van akinél ránézel a profiljára és napnál is világosabb, hogy nem ugyanazt keresitek. És akkor talán eljutunk azokhoz ezek után, akiknél tényleg minden stimmel amit a profilod alapján keresel, csak egyszerűen nem az eseted.

Na, de hol kezdődik a probléma? Az, hogy nagyon sok embert ha visszautasítasz nekiáll vitatkozni, balhét csapni. Ha a korhatár miatt utasítod vissza, akkor milyen éretlen vagy, meg amúgy sem fogsz így soha senkit találni ha ennyire leszűkíted. Ha azt mondod nem az eseted, akkor "ne képzeld már magad ennyire szépnek", "te is gcironda vagy ám" [érted, ő írt rád!] meg ilyenek. Vagy elkezd faggatni, hogy miért, akkor ki az eseted? Ha ilyen generic visszautasítást adsz, hogy "ne haragudj, de szerintem nem egymást keressük", akkor meg jön, hogy miért? Ha esetleg tudomásul veszi, akkor jön az "akkor legyünk barátok". Ne legyünk, szóval hihetetlen az egész. Van aki egyszerűen tudomásul veszi ha visszautasítod, de nincs senkinek a homlokára írva, hogy idegroncs vagy sem.

Ha nem válaszolsz, akkor meg valamivel kevesebben de elkezdenek dühöngeni. Volt aki megfenyegetett. Ezért van aki kapásból tiltja, aki nem érdekli. Én akkor szoktam tiltani, ha nem válaszolok de utána elkezd még üzenetekkel bombázni. Az első "?" üzenet után tiltás, nem várom meg a kiborulást, mert nem érdekel.


Azért válasz a nem válasz, mert jelzi hogy nem kölcsönös az érdeklődés. Értelmes ember ezt így is tudomásul veszi. Szerintem alapból jobb lenne, ha csak chat felkérést tudnának küldeni a társkeresőkön, és írhat akitől elfogadod. A tinderben pl. azt szeretem, hogy csak az tud írni akivel matcheltek, és akkor elkerülhető ez a dráma. Grinderen is jobban szeretem a tap-et, mintha rögtön üzenetet kapnék. Többen is élnek vele, mint az üzenettel, mert rájöttek mire való. Én is tap-et küldök először, ha nem viszonozza akkor úgy veszem nincs meg az érdeklődés, és ő sincs ebben a "megírjam vagy ne írjam" dilemmában.

2022. ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
83%

15-össel értek egyet. :D Igaz, hogy beszólogattam itt, de ez tényleg csak hisztére, amit itt is egyesek leművelnek. Nincs szüksége senkinek idegroncsokra és idegbetegekre. Először talán saját magatokat kéne rendbe tenni fejben és máris nem fogtok ilyen pitiáner "problémán" fent akadni.


"Az baj ha te ezt hisztinek fogod fel. Ez sokkal inkább egy értékítélet a meleg társadalmunk ellen amiben élünk, és te barátom vagy az élő példa ahhoz a suttyó hozzáálláshoz, ami a társkeresők túlnyomó hányadát jellemzik."

Nem létezik olyan, hogy meleg társadalom. Minden ember ugyanúgy műküdik. Nincs kivétel hetero meg meleg között. Heterok sem különbek semmivel, nem értem, hogy miről beszélsz. A probléma, hogy előre jósolgatsz rólam is úgy, hogy nem is ismersz. :D Ezért is mondtam, hogy ilyen mentalitású embereket senki nem fog megtűrni hosszútávon. Egyébként én mindig mindenkinek vissza írtam, szóval rám ez egyáltalán nem igaz. De én nem drámáztam, ha valaki nem írt vissza. Összedől a világ, vagy mi? Kit érdekel. Legalább nem kellett felesleges köröket futni. Meg azt sem értem, hogy nem mindegy, hogy nemet ír, vagy semmit? Mind a kettőnek ugyanaz a végkifejlette. El kell engedni másokat és úgy hozzá állni dolgokhoz, hogy legalább nem pazaroltál rá több időt. Miért nem így fogjátok fel? Nem ez lenne a normális és a helyes? Dehogynem. Helyette meg idegbe hozzátok magatokat feleslegesen és magatokat járatjátok le azzal, hogy el kezdtek követelőzni, fenyegetni, stb. Ezt nem rád értem 10-es, de rengeteg ilyen ember van, ahogy a 15-ös is írta. Szerinted ezek különbek attól, akik nem írnak vissza? Nem, sőt, sokkal rosszabbak. Mert láthatod a lelki állapotukat, amiből csomó mindent le lehet szűrni. Szóval ahelyett, hogy igen rinyáltok, mert ez szimplán csak hiszti, helyette felfoghatnátok úgy a dolgot, hogy legalább kereshettek mást, akit majd érdekeltek.

2022. ápr. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
85%
#15-ös én grinderen senkinek sem küldök azt a tűz cuccot nem azért mert nem érdekel ő csak szimplán úgy vagyok vele írjon üzenetet ha érdeklem őt én is mindig írok annak aki tetszik
2022. ápr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Ja, igen és egyetértek 16-al abban is, hogy ez nem a meleg közösség sajátossága. Hetero barátaim, ismerőseim is társkeresőznek, ugyanez megy csak ott megoszlanak a problémák. Inkább a férfiak panaszkodnak arra, hogy a nők nem írnak vissza, a nők meg a kéretlen intim fotókra.


Az online társkeresés személytelenebb, így van, ennek minden előnyével és hátrányával együtt. Aki ezt nem tudja tudomásul venni, annak nem való. Mert egyrészt tök érthető amit érzel, másrészt viszont az, hogy egyenesen az emberi méltóságod kérdőjeleződik meg benned azért mert valaki nem ír vissza, azt azt jelzi hogy nem igazán tudod helyén kezelni ezt az online társkeresést, hogy itt általában ki, mit, miért, hogy csinál, és hogy ez mit jelent. Aki kicsit érzékenyebb annak sokkal nehezebb. De amúgy veletek még nem fordult elő, hogy mentetek városban az utcán, ott valaki elkezdett magyarázni nektek valamit, első blikkre úgy láttad ez most nem stimmel vagy nem érdekel, vagy nincs erre időd és szó nélkül tovább mentetek? Mit tartotok gázosabbnak, ezt a szó nélkül elsétálást pl. az aláírásgyűjtő mellett, vagy azt ha az fogná magát és utána menne, ott magyarázna, neki, esetleg utána üvöltené hogy a k.va anyád te féreg? : D

2022. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
17: Mindenki úgy csinálja ahogy akarja, én csak leírtam hogy én általában így használom a grindrt, és hogy szerintem mi az előnye. Így is ugyanúgy tudtam ismerkedni másokkal. Lehet írni is, aztán ha nem ír vissza, akkor nem ír.
2022. ápr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
2%
#13-as vagyok, #14-es én elgondolkodtan és inkább kiszállok a homokozóból, ez az utolsó odaszúrásom ;). Sajnálom ha eddig bántóak voltam a kommentjeim, de nem szeretem ha erőteljesen dorgálnak valakit, ez esetben a kérdezőt.
2022. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!