Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért válasz a nem válaszolás is?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válasz a nem válaszolás is?

Figyelt kérdés

Sok, főleg jobban kinéző meleg miért csinálja ezt?


Amellett hogy tahóság is, miért?

Különösen bunkó és jogtalan esete amikor beszélgetés közben szakítja meg mert a test vagy xxx kép amit kért nem tetszik neki?


Ezek mit gondolnak?

Látják hogy a másik ír és újra ír és nem érzik hogy reagálni kéne?


Aki magára ismer árulja már el!



2022. ápr. 15. 17:05
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
84%

*elgondolkodtam.

És a helyesírási hibák azért vannak mert gyorsan pötyögök.

2022. ápr. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
86%

“Látják hogy a másik ír és újra ír és nem érzik hogy reagálni kéne?”


Hát volt olyan akinek elolvastam az üzenetét, csak nem tudtam akkor válaszolni. Mire újra beléptem este már ott elkezdte a monológot, kaptam vagy 5 üzenetet tőle hogy miért nem írok. Azé’ bameg mert nem értem rá, de ezek után már nincs is kedvem. Ha meg direkt nem ír vissza valaki, akkor azért gáz. Miért nem lehet elfogadni hogy egy vadidegen embert nem érdekelsz? Ez van.

2022. ápr. 16. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 -remete- ***** válasza:
60%
A nem valaszolás bunkóság. Ha ráírok valakire időt szánok rá. Sok majom else olvassa a profilom. Így van hogy annyit írók hiába testre az esetem... hogy bocsi de más tipust keresek. Ez a minimum mert így lehet tovabb léppni nincs "tartozas" de ehhez ugye meg kell erre érni.
2022. ápr. 16. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
79%

Ja, mert nagy időt szántál rá egy sziával, vagy egy szia lenne kedved ismerkednivel. Ezt feltétlen méltányolni kell. Nem szükséges ám esszét írni az első üzenetben.

Kabaré, hogy van aki azt hiszi tartozik neki egy ismeretlen mert ráköszönt a társkeresőn. Saját érdekedben tetted, nem neki tettél szívességet vele. Kicsit ilyen a szitu.

[link]


Úgy látom akik ilyen súlyos morális kérdést csinálnak belőle azokat inkább a figyelem és sikerélmény hiánya zavarja. Mert ugyanilyen gondolkodású srácokat hallottam már azon is háborogni, hogy milyen felszínesek a melegek mert alig van párja tinderen, senki nem húzza jobbra. (Ha nem gyűjtöd amúgy sem értem minek kell 500).

Pedig az már tényleg mindenkinek az autonóm döntése, hogy tetszik neki valaki és jobbra húzza, vagy sem.


Ezzel most lehet kirobbantom a háborút, de ha “főleg jobban kinéző melegek csinálják” akkor lehet az is benne van hogy nem vagytok egy kategória. Legyünk realisták, ők abszolút megtehetik hogy válogassanak, és nincs kivetnivaló abban hogy hasonló kaliberűt keresnek. Ehhez képest belép és mindenki ráír a környékről, háromnegyedével még egy kívülálló sem mondaná azt hogy összejönne ez a srác.

Most mindenkinek megírja, hogy bocsi nem, akkor annak még a fele zaklatja, hogy jó de legyünk barátok, csúnya vagy, el vagy szállva magadtól, majd egyszer találkozunk akkor legyen ekkora pofád stb. és akkor elmegy a társkeresésre szánt ideje azzal hogy embereket koptatott le. Jó buli lehet.


Én is látok olyan srácokat akiktől elolvadok, de tudom hogy 99% hogy nem én vagyok az esete. Szerencselovagként, egyszer bejön már megéri alapon jobbra húzom, vagy dobok egy üzenetet de nem kapok idegösszeomlást ha nem ír. Alapból ha megfelelő önképed van, gyakran borítékolható az eredmény. De hát gyakran tényleg ráír a kecskeszarvas Bacchus egy görög félistenre, aztán ha nem kap választ akkor meg *surprised pikachu face*

2022. ápr. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
87%
25: Azt, hogy egy kapcsolatot eltűnéssel szakítasz meg, ne hasonlítsuk már ahhoz, hogy valakivel eleve fel sem veszed a kapcsolatot.
2022. ápr. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
10%
Rövid az élet, nincs idő céltalan kommunikációra. Majd alkalmazkodsz.
2022. ápr. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy visszaír neked nem lesz jobb. Lehet hogy bunkóság, de én se válaszolok mindenkinek. Sőt többnyire nem és kb 90%-ban én sem kapok választ azoktól akiknek nem jövök be. Engem nem zavar.

Szerintem azért zavarja a srácokat ez, mert van egy pasi aki nagyon bejön, de nem kaphatod meg és ezt sz*r érzés elfogadni.

2022. ápr. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem, hogy kérdést tettem fel ezen az oldalon.

Végigolvastam amiket írtatok, nem gondoltam volna, hogy ilyen sok lesz.


A legtöbb csak oda-vissza állítás, hogy bunkóság vagy nem, de volt néhány aki érdekes dolgokat írt.



15-ös!

Az, ha kinn van a profilban, hogy pl. 35 éves korig keresel és rád ír egy 55 éves, még meg is értem, ha nem válaszolsz neki.

Vagy ha egy nagyon taszító, kövér 120 kg-os személy.

Tehát extrém helyzetekben megértem.


Ha valaki támad, bunkózik, sérteget, akkor is megértem. De itt nem ezekről van szó.


Amit írtál, hogy milyen reakciókat is kapsz, az nem általános.


De az amit csinálsz és helyesnek gondolsz nagyon sértő tud lenni, mert úgy fest mintha az egyik folyamodna valamiért, a másik meg onnan fentről le sem sz***ná.



Ami viszont egyenesen taszító abban amit írtál és amit a legjobban rühellek ez:

"Én akkor szoktam tiltani, ha nem válaszolok de utána elkezd még üzenetekkel bombázni. Az első "?" üzenet után tiltás."



Én is szoktam kérdőjelet küldeni ha nem jön válasz és látom, hgoy volt online.

Hátha észreveszi magát és legalább ilyenkor ír. Van is aki szokott erre.


Aki még erre sem vagy éppen ő tilt az még rosszabb. Még nagyobb tahó és még sértőbb mint az eredeti helyzet, mert most már úgy állítod be mintha zaklató is lenne.


Hitvány dolognak tartom, hogy azok után hogy semmibe vesz valaki, még próbálja a helyzetet úgy alakítani, mintha ő lenne a normális, én meg zaklatnám, erőszakos lennék.

Pedig csak jogosan valami választ várnék.


Különösen attól lekezelő, hogy mintha lenne lehetősége, hogy ne tiltsd, de hát kiprovokálja a tiltást.

Ha tudja hogy hol a helye és nem próbálkozik válaszért, akkor nem kell tiltani, de ha merészel, akkor te "kénytelen vagy" tiltani.


Egyfajta alá-fölérendeltséget viszel bele.

2022. máj. 7. 20:44
 30/34 A kérdező kommentje:

24-es:


Figyelem és sikerélmény hiánya. Nézhetjük így is ha annyira ezt akarod, de ez nem feltétlenül annak a hibája aki ebben az állapotban van.

Ő próbálkozik.


Egyébként ne gondold, hogy teljesen sikertelen vagyok , mert nem, de ez akkor is kihozza az emberből, mert rengeteg ilyen éri mint amit leírtam.



Nem nézek ki rosszul, én is válogatok, és sosem mondtam, hogy na engem aztán nem lehet visszautasítani, csak emberi módon. Nem úgy amiről szó van.

2022. máj. 7. 20:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!