Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan lehet valakinek segiten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakinek segiteni,hogy el tudja fogadni a melegseget onmagaban,de foleg az anyja elott?

Figyelt kérdés
Ha tudnatok tippeket adni,hogy mikent tudnek segiteni a baratomnak,az nagyon kiraly lenne,mert en mar nagyon tanacstalan es elkeseredett vagyok🥲

2022. ápr. 18. 16:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
22%
Ne vállallja fel ha ilyen trauma. Én sem vàllalom fel, otthon meg hogy mit csinálok a 4 fal között nem tartozik senkire.
2022. ápr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a barátod?
2022. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
20 eves
2022. ápr. 18. 16:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az anyukája? Érzelmileg befolyásolja, manipulálja, kontrollálja az életét? A srác függ tőle anyagilag?


Azért kérdezem mindezt, mert normális esetben ebben a korban a "gyermeknek" már abszolút semmi elszámolni valója nem kellene, hogy legyen a szülei felé. A szexuális identitása, a vágyai az ő saját magánügye - és a párjáé, akivel ezt megéli. Ha úgy döntene, hogy elmondja a szüleinek, akkor sem engedélyt kérően kellene megtennie, hanem tényként közölnie, hogy ez van és kész.


Szóval már eljött az életében az a pillanat, amikor le kellene válnia a szüleiről és független felnőtt férfiként kellene élnie az életét.

2022. ápr. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tanul,mellette melozik is,de fugg toluk anyagilag,mert otthon lakik.

Szeretik a szulei,de amint hallanak a melegsegrol, kiakadnak es zsaroljak,hogy akkor el is mehet,ha "ezt valasztja".

2022. ápr. 18. 16:54
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tehát feltételes a "szeretet" - addig van, amíg minden úgy alakul, ahogy azt a szülei elképzelik.


Na ez így nehéz lesz, de valahogy mindenképpen ki kellene őt szakítani a szülei mellől. Az lenne az ideális, ha az otthonára már nem otthonként tekintene, a szüleihez pedig úgy nagyon maximum havonta egyszer menne el látogatóba. Mennyi van még hátra neki a képzésből? Abból a pénzből, amit megkeres, egy szobát nem tudna bérelni, hogy független élete lehessen?

2022. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyetertek veled,6-os,ez nem szeretet szerintem se,de o ezt nem akarja belatni jelenleg,fel,hogy valami rossz fog tortenni a szuleivel,kitagadjak es ilyenek. Tudna berelni,de sporolni akarna egy lakas onreszere,szoval ha elkoltozne,akkor az is tolodna.
2022. ápr. 18. 17:25
 8/12 anonim ***** válasza:
80%

Hát én addig biztos nem vállaltam volna fel míg anyagilak függök szülőktől mert nincs "menekülési" opció.


Én egyenlőre hagynám a szülős dolgot és sürgetnék egy költözést, ha már nem függ tőlük és nem éri folyamatos nyomás őt akkor könnyebb lesz elfogadnia saját magát.


Ha ez megvan és magabiztos az illető akkor lehet ezt tovább tolni szülőknél

2022. ápr. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ez idáig rendben van,de ne az o hibaja legyen mar,hogy megprobalt segitseget kerni a sajat szuleitol... azzal egyetertek,hogy az elkoltozes jo otlet,de fejben akkor is ott van,hogy nem fogadjak el,es ezen o nem tud tullendulni
2022. ápr. 18. 18:12
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Élje túl, amíg nem tud elköltözni és nem all a sajat lábára, addig meg tartsd benne a lelket.
2022. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!