Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy férfinek, aki befogadó,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy férfinek, aki befogadó, jót tesz a prosztatának az anális szex? Nem félnek tőle, hogy súlyos sérülést szereznek?

Figyelt kérdés

Létezik sérülés nélküli anális szex? Élvezi a befogadó vagy fájdalmas neki?

Nem szakadhat ki a végbele?

A záróizmok visszaállhatnak az eredeti állapotukba?

Elsősorban meleg férfiak véleményére vagyok kíváncsi(én nem vagyok meleg).



2022. máj. 9. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz tőlle semmi baja a végbélnyílásnak, se a prosztatának.

Első behatolásoknál fájhat, de nem feltétel, nem mindenkinél.

Utána már jó orgazmust okoz az anális élvezet.

A záró izmok vissza állnak az eredeti pozícióba.

Viszont aki sokat volt öklözve

Irreális méretű vastagságú műbrével ott előfordul időskori széklet visszatartási probléma.

De ez akkor már egyébként is adott lehet.

2022. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük gyakorlatiasan a dolgot (még ha egy kicsit gusztustalan is lesz 😅). Biztos láttad már hogy milyen vastagságu a cucc ami kijön. Na mármost azzal lehet kalkulálni, hogy az olyan ill. annál vékonyabb szerszámok, segédeszközök esetében, megfelelö sikositás mellett nem történhet semmilyen sérülés, elvégre az ember minden nap jár wcre és alapesetben nem lesz semmi baja tőle (most az erölködés/sok ülés miatti aranyeret ne nézzük). Ezen vastagság fölött pedig attól függ, hogy mennyivel vastagabb, kismérték esetében mlg nem gond (egyén függö ez is) viszont a sokkal vastagabb dolgok esetében hosszútávon (vagy akár rövid távon is) jelentkezhetnek problémák.

Mindenki más, így nehéz megmondani hogy kinek mi fér bele (szó szerint 😆). Ezt mindenki maga tudja, érzi.

2022. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 20 éve "gyakorlom" az anális szexet, én full passzív full homoszexuális srác vagyok. 4 éve az öklözést is. Az én véleményem az hogy 7-8 cm átmérőig nem lesz baj! A fölött már igencsak jöhetnek az inkotencia problémái.... Illetve ha valaki rendszeresen öklözteti magát könyékig vagy vállig....
2022. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat előző vagyok, nem válaszoltam a kérdéseidre.


Igen lehet sérülés, ha kevés sikosítóval vagy sikosító nélkül csinálod.


Alap hogy minden aktus előtt anális beöntést kell csinálni.



Hogy élvezem-e? Mi az hogy. Leírhatatlan hogy mennyire. A legjobb dolog az anális szex. Imádom csinálni. Anális szex nélkül el se élvezem. Függő vagyok. Az öklözést is élvezem.


Anális szextől ha ki vagy mosva és sikosítva akkor nem lesz gond, nem szakadhat ki a végbél!



Egy sima anális szextől a záró izmok szinte 10 perc után visszaállnak.


Mondjuk 1 fél órás öklözés után kb. 1 óra hogy vissza állnak a záró izmok.


Egy egész estés öklözés után

Kb. 24 óra múlva állnak vissza a záró izmok a helyére.


Itt a sok sikosító és a türelem a lényeg!

2022. máj. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az öklözés elég gusztustalan. Az már kicsit sok(k).
2022. máj. 10. 13:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!