Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi értelme van a panaszkodásnak ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van a panaszkodásnak ?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor olvastam már itt, hogy panaszkodnak arra, hogy így vagy úgy,de durván, alázva , önzően bánnak az emberrel.

Alkalmiban is,kapcsolatban is.

Ugyanakkor azt is olvasni,hogy néha ezek a panaszkodók leírják, részletezik,hogy várják el,hogy kívánják,hogy bánjanak velük.Sőt, van amelyik dicsekszik is,lehet.


Nem értem, ha aki itt panaszkodik,az miért megy bele mégis neki nem tetsző dolgokba ? Vagy ha belemegy, élvezi, akkor miért kell utána panaszkodni?

Mert akkor az egyik rész nem őszinte ebből az emberből...


Van egy haverom,aki ezt vallja ." a melegeknek az a baj,hogy a farkukon át kiszo..ják az agyukat is "

Néha azt hiszem igaza van..


2022. jún. 15. 11:00
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
A helyszínen derül ki, hogy valaki erőszakos és nem az üzeneteiből. Ez részedről szimpla áldozathibáztatás.
2022. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%
Így van. Van hogy előtte másnak tűnik. Engem anno egy tök normális srác erőszakolt meg. Izmos, jóképű fiú volt. Értelmes is. Minden rendben is ment. Aztán mikor nem akartam valamit megcsinálni előjött egy tök más énje. Szóval nem tudhatod előre ki milyen valójában. Az alázás is ilyen. Normális srácoknak is bejön és váratlan kerül elő. Pl normális smár, simi, szeretgetés és egyszer csak letérdelek felém hajol és beleköp a számba. Gondoltam volna? Nem! És nem panaszkodás csak leírja hogy ez most normális vagy csak ő volt ilyen szerencsétlen, hogy ezt fogta ki.
2022. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Félreértés.

Nem hibáztatok,okolok senkit.

Akikre célzok, azok tudják,hogy mi "vár rájuk", és utána mégis panaszkodnak.Olyanokra gondoltam, akik eleve nem csókra, vagy egyébre vágynak.. Mégis jön a panasz,meg hogy lelki segítség kellene.De ha ír az ember pár vigasztaló mondatot ilyennek,a válaszban dicsérgeti azt, akire előzőleg neheztelt.

Nehéz így elhinni bárkinek is valamit,sőt.


Ezért nem szeretem a nagy szende emberkéket, mert lehet ők a legnagyobb perverzek,vagy erőszakosak.

2022. jún. 15. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!