Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan melegek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan melegek, akik anális szex nélkül működtetnek tartós, hosszú párkapcsolatot, vagy így képzelik azt el?

Figyelt kérdés
Az anális szex sajnos egyik oldalról sem jön be igazán. Emiatt úgy érzem, nagyon nehéz tartós kapcsolat céljából ismerkednem, mert a többségnél alap. De talán léteznek kivételek?

2022. júl. 5. 17:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%

Én el sem tudnék képzelni kapcsolatot anál nélkűl.

A seggek a gyengéim 😁

36f

2022. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
89%

Nálunk kb. évi 2x van.. Idén még pl. nem is volt köztünk anál. Egyikünk sem szereti annyira, úgyhogy főleg az orál, meg egymás szexjátékokkal való izgatása játszik már 10 éve. Nekünk így tökéletes! :)


32f m

2022. júl. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
83%
nekem sem muszaj anal
2023. febr. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Nakem az anál akkor volt jó

, ha mindketten élveztük. Mindegy melyik szerepben.

2023. febr. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is jo lenne ha van egy szuprkapcs anélkul.
márc. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!