Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak olyan melegek, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan melegek, akik anális szex nélkül működtetnek tartós, hosszú párkapcsolatot, vagy így képzelik azt el?

Figyelt kérdés
Az anális szex sajnos egyik oldalról sem jön be igazán. Emiatt úgy érzem, nagyon nehéz tartós kapcsolat céljából ismerkednem, mert a többségnél alap. De talán léteznek kivételek?

2022. júl. 5. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Mostanában én is így érzek magam, voltam már a fasz mindkét végén (lol😂) és egyik sem jött be, szóval remélem lehetséges bár tudom, hogy a párkapcsolatok nagyrésze így vagy úgy de a szex miatt bomlik meg.
2022. júl. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

1/


Igen,sajnos hiába mondják,hogy egy kapcsolatban nem a szex a fő sajnos az mint ahogy a pénz dolgot is sokan tagadják aztán ha vissza vezetünk dolgokat mindenhez köze van a pénznek is.

2022. júl. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Én jól meglennék anális szex nélkül.
2022. júl. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 steven95 ***** válasza:
80%
Nem azt mondom, hogy nem jön be az anál de nem tudom mennyire, milyen gyakran szeretem ill. az egyik oldalhoz képest a másik oldal is piszkálja a fantáziám.. de úgy érzem hogy "elvárás" hogy tudjam mit akarok e téren akadályt jelent. Amúgy meg orálcentrikus vagyok, legalább az biztos. Úgyhogy megvagyok nélküle én is.
2022. júl. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Anális szex nélkül működik a kapcsolatunk 5 éve!
2022. júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem ilyen kapcsolatom volt.
2022. júl. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Ossze kell tenni a ket farkat aztan lehet verni egyszerre le lehet cumizni is egymast 69 pl. Makkot makkal dorzsolgetni
2022. júl. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Igeeen vannak jó kis dolgoook
2022. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Az 5-ös és 6-os válaszolónak: és hol, hogyan találtatok egymásra?

Ezt már az ismerkedés elején tisztáztátok?

2022. júl. 5. 23:04
 10/15 anonim ***** válasza:
74%
ket es fel eve vagyunk egyutt. nincs analis kozosules, jol mukodik a dolog, teljes erteku a szexualis eletunk anelkul is.
2022. júl. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!