Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfi vagyok, nyiltan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfi vagyok, nyiltan vállalom, és ez vonzó a biszex férfiaknak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen úgy érzem, vonzom a passzív biszex férfiakat, de nem értik meg, hogy nem akarok biszexuálissal lenni sehogy sem. Erkölcsileg nem fér nekem az bele, hogy velem csalják meg a nőjüket, és az sem, hogy rajtam éljék ki magukat. Sok biszex elmondta, hogy valójában melegnek érzik magukat, de ahhoz hogy ebben biztosak legyenek, rendszeresen kellene nekik a meleg szex. Azt is észrevettem biszex férfiaknál, hogy rólunk, melegekről valamilyen tévképzeteik vannak, hogy az aktív melegek a nőiesen viselkedő passzívokat szeretjük. Én ezeket hímringyónak tartom. Volt biszex, aki azt mondta szerelmes belém is, meg a nőjébe is, és egyikünket sem akarj kihasználni, de nem tehet arról hogy biszex, és ez ezzel a kettősséggel jár. Nekem meg olyanok, mint akik mentálisan nem teljesen tiszták. Biztos nem mind ilyen, de egy idő után ez kiütközött már akkor is ha csak beszélgettünk. Más melegektől kérdezem, hogy ti hogyan látjátok a biszex férfiakat? Ti is vonzátok a biszexeket? Volt-e vkinek tartós kapcsolata biszexel?
2022. júl. 21. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt egy ilyen kollégám, egy elvált aki hasonló érzéseket táplált felém.Ő mentálisan tiszta volt,azt hiszem, de nyomulós.

De nem tudnék olyannal lenni, akinek nem vagyok biztos az identitásában és nem bíznék meg benne.

Főleg, ha kapcsolatról lenne szó.

2022. júl. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Párom biszex és egyáltalán nem ilyen.

Nem egyszerre akar fiút és lányt, hanem neki úgymond mindegy, hogy akibe beleszeret az fiú, vagy lány, ugyanúgy vonzódik mindkét nemhez.

De ettől még nem lép félre, meg ilyenek.

Énelőttem házas volt. A házassága utolsó két éve alatt nagyon megromlott a kapcsolatuk, de akkor sem lépett félre. Szóval ez csak általánosítás, hogy a biszexek félrelépnek.

Mi november óta vagyunk együtt és nagyon boldog, harmonikus a kapcsolatunk.

2022. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Kettes, sok boldogságot! Úgy tűnik a párod nem biszex, hanem teljesen meleg. Viszont mi reagálnál, ha egy nap előjönne azzal, hogy időnként nővel is akar szexelni?
2022. júl. 21. 16:35
 4/19 A kérdező kommentje:
Egyes, nekem is az alapvető gondom a biszexekkel, hogy olyanok, mint akik azt sem tudják fiúk-e vagy lányok, és azt sem tudják ki kell nekik hosszú távon, de az is lejött, hogy ezek a biszexek általában nőket és férfiakat is hülyítenek. Viszont a kettes példája legyen a kivétel, és valóban hosszútávú boldogságot kívánok nekik!
2022. júl. 21. 16:38
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1-es vok.

Mivel szeretem olvasni,ha valaki megtalálja a boldogságot /ha már én nem tudtam/, akkor nagyon örülök neki és sok boldogságot,hosszú és szép közös életet kívánok a 2-esnek és minden hasonlónak ! :)

2022. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, hogy hímringyó vagyok.
2022. júl. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ő továbbra is biszexnek vallja magát és úgy gondolom, hogy ezt senki más nem tudhatja nála jobban - se én, se te (főleg, hogy nem ismered :)

Ja és nagyon határozottan tisztában van vele, hogy "fiu-e vagy lány", meg azzal is, hogy kibe szerelmes.

Azt egyértelműen mondhatom, hogy ő nem kérne olyat, hogy mellettem félreléphessen nővel. Ha esetleg valamikor úgy alakulnak, hogy szakítunk egy nő miatt, az persze nagyon szar lenne, de ugyanúgy szakíthatnánk egy pasi miatt is... ami akkor is ugyanúgy megtörténhet, ha meleg, ugye. Szóval ez engem nem érdekel.


Persze megértem, amit írok! Mert biztos sok bizonytalan, csapodár van a bi pasik között IS! Meg olyanok, akik csak titokban fiúznak.

De itt van pl a párom, aki mindig is csak komoly kapcsolatot keresett, egyáltalán nem fékreképős, nem akar harmadikat stb. Ő azt mondta azért is adta fel anno hogy fiúkkal ismerkedjen, mert folyton csak az előítéleteket kapta a meleg srácoktól amiért ő bi.

2022. júl. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocs pár dolgot felregepeltem, de remélem érthető
2022. júl. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Biszexként nekem nem ettől függ, hanem hogy férfias legyen. Én bevallottan hímringyó vagyok, ha pasikról van szó.
2022. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
7-es, a párod a volt nejét csalta férfiakkal? Mert hiába vagyok meleg, attól még át tudom érezni, milyen szinten romboló lehet egy nőnek az, hogy a férje/barátja/élettársa egy férfivel lép félre. Gondolom ugyanazt mondhatják, mintha nővel léptek volna félre: az csak szex volt, de téged szeretlek. Maga a megcsalás is nagy trauma, de ha az azonos nemmel történik, akkor duplán az lehet. Egy világ omolhat össze a másikban duplán. Emiatt sem voltam sosem nős vagy barátnővel rendelkező biszexel, mert ő meg duplán használ ki így. A nőt is, meg engem is.
2022. júl. 21. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!