Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vágják le rólam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágják le rólam az emberek ilyen könnyen, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok és az utcán is azért nem gyakran, de előfordult már, hogy összesúgtak mögöttem a heteró alfák, hogy "ez egy b#zi" "gyere el innen ez egy b#zi". Pedig tök normális fiú ruhákat hordok, nem affektálok, nem festem magam, viselek szivárványos cuccokat meg hasonlók. Az iskolai piszkálódásokról már nem is beszélek. Már első osztálytól kezdve megkaptam a szokásos piszkálódásokat. Durva dolgok nem történtek szerencsére (mert azért én sem hagyom magam!!), de akkor is. Én nem értem, hogy mi a f#szból jönnek rá....

2022. júl. 21. 23:39
1 2
 11/11 Bence444 válasza:
100%

Ez tényleg jó kérdés... Bennem is néha ez van, hogy mitől van, bár rólam sokan nem veszik le... Sőt. Egyáltalán, és van, hogy az utcán is megneznek vagy végig néznek rajtam.

18 éves vagyok, miskolci...


azért mikor ki megyek az utcára általában igényesebben öltözök fel, nem festem a körmöm, se hordok női ruhákat. De még így is van, hogy elég sokan végig néznek rajtam.. pedig nem vagyok nagy szám, 179cm , szőke-barnás hajjal... Normális, mely fiús hangom van. Normál testalkat.


Általában mikor be megyek egy szórakozóhelyre vagy bármi ilyen hasonló helyre, egyből mindenki fiúk/lányok megnéznek..

Volt már olyan is, hogy egy meleg srác hát elég könnyen levettem, hogy meleg belesúgta a barátnője fülébe, hogy cseréljen vele helyet, had legyen közelebb hozzám.. mert ő tuti meleg😆


Furcsálltam, hogy ez minek vagy miért csinálja, de hát engem nem zavart 🤭

Akik tudják hogy meleg vagyok, azok azt mondják, hogy nagyon jó a kisugárzásom.. meg stb. De hát ennyire? Vagy mitől van, azt mondják akkor a szőke hajam nézik érjem be ezzel. 😉😅


Van, hogy idegen fiúk, mikor diszkóba vagyok bekavargatnak nekem én meg így álljál le most azonnal.. 😆


De érdekes, mindig nézek más fiúkat is, azoknak egyáltalán nem mernek kavargatni, volt hogy álltam egyszer a mekibe és oda jött hozzám egy pali és azt mondja menjek el vele egy helyre le vesz. Hát mondom ohmm erre nem tudom mit mondjak. 😂


Pedig mikor első coming outom volt barátnőmnek mondtam el először, ő meglepődött, persze jól fogadta, és annyit mondott ki se nézte volna belőlem.


Minden melegben van egy jellemvonás ezekszerint, amit lehet még ő sem tud vagy nem lát, amiért belőle ki nézik hogy az.

2022. júl. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!