Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Grindren meg Romeon vannak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Grindren meg Romeon vannak egyáltalán normális emberek?

Figyelt kérdés

Mert én még nem sokkal találkoztam, nektek milyen tapasztalataitok vannak a fenti oldalakról?

21/bi



2021. nov. 4. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Attól még hogy az egy éjszakás kalandot előnyben részesíti valaki attól még lehet normális az a ember. Amúgy már beszéltem ott pár emberrel és akikkel eddig írtam normálisak voltak, az a legjobb ha ki írod a profilba ha kapcsolatot szeretnél még így is fognak neked írni azok akik csak szexet akarnak, de tapasztalataim alapján kevesebb ilyen ír rád.
2021. nov. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
áh sose voltak, sose lesznek.
2021. nov. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom az, hogy egyre inkább romlik az emberek kommunikációs stílusa..
2021. nov. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

gáz már mind2...

én is alkalmi kapcsolatokat kerestem, de olyan szövegekkel jöttek és képekkel hogy elég betegek lehettek...


szerencsére sikerült találnom facebookon egy állandót :D

2021. nov. 5. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is fent vagyok, ezért biztosan állíthatom, hogy vannak fent egészen normálisak is. :D
2021. nov. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon ritkán járok fel, általában évente 2x regisztrálok néhány napra és akkor gyorsan találok is partnert legtöbbször (vagy elmúlik a vágyam). Én sem szeretek ott sok időt tölteni, de mindig rengetegen írnak rám egyrészt mert új reg vagyok, másrészt mert vonzó és a sok barom mellett egész sok normális emberrel is szoktam beszélni olyankor. Van ott is mindenféle. Ha már ezt érzed csak hülyék vannak fent, akkor tarts egy kis szünetet ezekből és pár hónapig ne használd őket.
2021. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
86%
Vannak, én a kb 80ból 3al beszélgettem, megismerkedtem. Szar az arány de biztos hogy van.
2021. nov. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!