Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Minden szexuális vágyaitokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden szexuális vágyaitokat meg tudjatok élni a kapcsolatotokban? Vagy emiatt van lemondás, kompromisszum, csalódás?

Figyelt kérdés

Ha van valami extra vágyatok, valami fétis vagy perverzió, amire vágytok, azt megbeszélitek a párotokkal őszintén? Van lehetőségetek megélni? Vagy lemondtok valamiről, mert a párotokkal nem lehet/ő nem akarja?

Mennyire fontosak ezek a vágyak? Egy idő után már nem számítanak?

Okozott ez már problémát?



2022. aug. 11. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Nálam pont azért nem lett kapcsolat, mert ismerkedéskor a srác akivel nagyon jól haladt minden - elmondta a "vágyait ".

Ami nekem kiverte a biztosítékot és elköszöntünk egymástól.

Mikor kapcsolatom volt, nem volt ilyen gond sosem.

2022. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

10/10 es passzív srác volt több mint egy hónapja ismerkedtem vele minden oké volt, mondta hogy lenne egy nagy kérdése bizonygattam hogy nagyon nyitott vagyok mindenre, és vonakodott két aktívat szeretnél nem gond megoldjuk stb. Hát nem ez volt ami izgatta hanem egy nagytestű kutya konkrétan levert a víz még pár napig találkoztam vele, de kiderült hogy ezt ő tényleg kívánja akár életvitel szerűen

El hagytuk egymást, sok volt ez nekem mindenhogy.


Aktívnak tartom magam, volt kapcsolatom ahol a párom fúl passzív volt, olyan szinten hogy egyáltalán nem lehetett hozzá érni a farkához én meg szerettem úgy aludni hogy ott fogom neki, vagy nagyon minimális mértékben játszok vele. Tudok élküle lenni ez nem ver nálam szét egy kapcsolatot.

2022. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, bocsi de nem értem 😶 2 aktív, az nem gond, de egy nagytestű kutyus már igen? Nem értem. Én szexuális jellegű vágyakra gondoltam a kérdésben.


1. válaszoló. Sajnálom nagyon, de ha nem titok, elárulod mi volt az a vágy, ami nálad ennyire kiverte a biztosítékot, hogy vége lett az ismerkedésnek?

2022. aug. 11. 16:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan nem vagyok az a kapcsolatban élő fajta, de én ezt az elején tisztázom, ha ismerkedem valakivel, hogy mit szeret.


Én gyűlölöm a BDSM és társait, bármi ami fájdalmat okoz, vagy kellemetlen, vagy kikötözés. Illetve se húgy, se bélsár se semmi ilyen nem izgat, meg a másik rücskös lába sem, az én nagylábujjam se szopogassa senki.


Erre mi történik? Negyedik randi, még csak az első szex lesz, de már a szájába van a lábujjam és vibrit akar nyomni belém.


Ilyenkor kemény vagyok és elzavarom. Értelmesen elmondom magyarul, oké hogy a kedvemben akar járni és inkább eltitkolja az ő vágyait, de ha velem nem tudja megélni, akkor miért erőlteti? Úgyis kiderül...

2022. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kettes szerintem arra gondolt, hogy az exe szexualitásan szeretett volna egy nagytestű kutyát.
2022. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miiii? 😱 Animal szex egy kutyával? Najó ez durva tényleg
2022. aug. 11. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!