Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is nem változott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nem változott ő meg heteróvá, csak biszex/ meleg és elnyomja magát?

Figyelt kérdés
[link]

2022. szept. 17. 13:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon sokáig azt hittem magamról, hogy meleg vagyok, dehát végülis az is voltam. Eléggé taszított a punci látványa. Ez megváltozott. A huszas éveim közepén észrevettem, hogy egyre jobban tetszenek a nők. Most barátnőm van és minden szuper, teljes az életem. Persze a pasik is bejönnek ugyanúgy. Az meg hülyeség, hogy csak a biszexek változnak, változhat hetero is és meleg is, de ez nem azt jelenti, hogy biztosan változni fog! De van rá esély, ebben az életben sokminden változik! Soakn elmondják, hogy megváltoztak valamelyik irányba, erre nagyon sok hozzáértő megmagyarázza, hogy mi a helyzet vele. Elhiszem, hogy nehéz elfogadni pl sok melegnek, hogy ez nem veleszületett, de attól még így van. Lehet, hogy van, akinél veleszületett, de van, akinél változik és ezt el kellene fogadni.
2022. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

#11

Te biszex voltál mindigis, sosem meleg.

2022. szept. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
De te miért vagy ilyen nagyokos, hogy meg tudod mondani, hogy más milyen és milyen volt? Leírtam, hogy korábban sosem jöttek be a nők. Baromság, hogy aki a kinsey skála szélén van, az ott is marad, de aki nem teljesen a szélén van, az tolódhat akármerre akármennyit. Erre nincsen logika..
2022. szept. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13

Tapasztaltam már eleget az életben, egy heteró sosem fogja megkívánni a f@szt, egy meleget pedig nem fog érdekelni a pina. Minden más biszexualitás, ez van.

2022. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
89%
De másnak meg más tapsztalata van és ezt meg el kellene fogadni. Neked lehet ez a véleményed, de a valóság más.
2022. szept. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!