Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csalódtál már valakiben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtál már valakiben annyira, hogy többé nem akarsz párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mit tett veled? Kort is írj!

2022. okt. 2. 10:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

# 4 és 6 vagyok.

Hasonlóan érzek ,mint a 10-es. Igen,fel kell állni !

És a 9-es fájdalmát is megértem,de annak ellenére,hogy korban egyezek vele,de ilyet sosem mondanék,hogy nem bízok ezután senkiben.

Csak abban nem,aki okozta a fájdalmat,abban tényleg többet nem.


54 F

2022. okt. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nos, próbáltam hinni, bízni újra, természetesen másban. De már a legapróbb jeleket is észrevettem és bizony nagyon korán kiderült, hogy ebből mégnagyobb bukta lett volna csak. Szóval, aki akar, az felőlem hihet még a mesékben, én már nem fogok. Nagyon jól elvagyok magamban, hiszen én ismerem, szeretem és becsülöm azt amit teszek. Anélkül is boldog vagyok, hogy más átverne ideig-óráig.
2022. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
88%
Természetesen én is csalódtam már olyan emberekben, akikről azt hittem, hogy életem végéig boldog lehetek. De az élet sajnos másképp keverte a kártyákat… Az a helyzet, hogy alig több mint 30 évesen még mindig igen naiv vagyok. Hiszek a szerelemben és hogy megtalálom az igazit. Soha nem adom fel. Neked is csak ezt tudom javasolni.
2022. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé.

Teljes mértékben el engedtem az összes álláspontomat miatta. És egyáltalán nem érte meg.

E miatt lettem inkább meleg.

Alapból is jobban tetszettek mindig is a fiúk, de az után, hogy teljesen szét szedett lelkileg, nekem több nő nem kell az életembe.

Inkább legyek egyszerre 6 fiúval egy ágyba, mint még egyszer egy nővel is.

23 éves srác vagyok.

2022. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!