Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ez? Velem vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Velem vagy a pasikkal van a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden ismerősöm, rokonom, barátom azt mondja, jól nézek ki, helyes vagyok és szexi, sok pasi van így ezzel, de akármikor írok egy pasinak aki tetszik, sosem kapok választ, vagy azt mondja, nem érdeklem. És ha csak 1-2 emberről lenne szó, leszarnám, de már meg sem tudom számolni, hányan mondták ezt akik tetszettek nekem.😣 18 éves srác vagyok, Budapestről. Akinek van kedve, írhat, de légyszíves max 30 éves korig.

2022. okt. 23. 15:29
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
65%
Miért az nem lehet hogy ez is alapból egy burkolt kamu ismerkedős kérdés? Brühühü helyesnek mondott srác vagyok de senki nem ír, és akkor kap rögtön az összes meleg gyk felhasználótól 800-at. Csomó ilyen kérdés van, lol ne legyetek már ilyen hülyék passzamek hogy nem látjátok át.
2022. okt. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:
Bár tényleg az lenne a célom ezzel. De komolyan mondom hogy gyűlölöm magam, azt ahogy kinézek, és nem tudom miért mondják az ellenkezőjét, és ha esetleg igaz is lenne, akkor meg miért szarnak a fejemre.
2022. okt. 23. 21:33
 33/53 anonim ***** válasza:
17%
31 (17) : Csak nem az fáj hogy ennyien írták a kérdezőnek hogy helyes? ☺️
2022. okt. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

"De komolyan mondom hogy gyűlölöm magam, azt ahogy kinézek"


Ezt ne csináld, jól nézel ki.

Látom az alkalmizást sem veted meg, szaunákban sincs szerencséd?

2022. okt. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező. Már írtam/írták, azért mert válogatnak erősen. Sajnos lesznek olyanok akiknek mindennel baja lesz. Régen azért nem volt ennyire elbaxott az egész Romeo közösség. Hála a médiának,"celebeknek", szétretusált insta modelleknek mások az igények már..
2022. okt. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Nem nagyon járok szaunákba, nem tudom magamnak anyagilag megengedni, és sokáig az alkalmi híve sem voltam, nemrég kezdtem el belemenni. De persze csak védekezéssel.
2022. okt. 23. 21:44
 37/53 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy mi rosszat írtam a 17-ben, hogy még 3 órával később is emiatt emlegetnek, és még valakit meg is boxolnak miattam? Vagy egyáltalán a többi hozzászólásban. Annyit mondtam ha valaki visszautasítja valami módon annak nem jön be, de ne érezze úgy, hogy emiatt kevesebb vagy ronda mert egyáltalán nem ezt jelenti. Ezt racionálisan le kell rendezni mindenkinek magában, különben önértékelési zavara lesz, főleg egy appon ahol csak a képed van kint de nincs ott az "aurád"! :D Nem csúnya vagy, csak az adott embernek nem vagy az esete, a vonzalom egy összetett dolog sok dolgon múlik, nekem is megvan a zsánerem, neked is, azoknak is akik itt álszent módon puffogtak mert leírtam pár példát nekem mi. Mert hogy nekem a magas az ugye baj, hogy neki a felnyalt hajú kisfiús nem, csak a lenyalt hajú nagyfiús az nem baj :) Egyik embernek nem vagyunk az esete, sebaj majd egy másiknak igen. De nem kell átkot szórni azokra sem akik visszautasítanak, mert ez nem egy sértés, csak tényközlés, preferencia nem azt jelenti hogy nem vagy szép. Tudom hogy te nem ócsároltál senkit, de mint látod olyan bevett szokás megsértődni egy visszautasításon és szart dobálni, hogy magamra is haragítottam vele a közönséget amikor azt mondtam szerintem nem kéne :)

Lehet ezt normálisan kezelni, nem kell neked is abba a hibába esned mint a hangos kisebbségnek. Szerintem engem is elutasítanak annyiszor ahányszor nem, aztán nem őrültem meg. Nem használom a rómeót (szerintem neked sem kéne), de a leírtak alapján helyes vagy szóval biztos megtalálod a hozzád illőt. Én szurkolok, csak tényleg ne vegyél mindent magadra ami az appokon történik, fel a fejjel, magabiztosan, legyen önbizalmad már csak azért is mert rengeteg frusztrált, kiéhezett ember vadászik az önbizalomhiányos de egyébként helyes fiatal srácokra, és nem feltétlen egy maradandóan jó élmény ha egyszer egy ilyen sérült ember karjában kötsz ki. Én ezért meg sem adtam volna egy fórumon, ebben a kontextusban társkeresős profilom. De felnőtt ember vagy persze.

2022. okt. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező nem írt meg minden részletet,így árnyalt a kép. Van gond,de nem azzal, ahogyan kinéz.

És biztos vagyok benne,hogy ezt ő is tudja,illetve érzi, hol a bibi igazából...

2022. okt. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező se ír vissza sokaknak romeon xd
2022. okt. 24. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
100%

#38

Megosztanád velünk is a részleteket?

2022. okt. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!