Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ez? Velem vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Velem vagy a pasikkal van a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Minden ismerősöm, rokonom, barátom azt mondja, jól nézek ki, helyes vagyok és szexi, sok pasi van így ezzel, de akármikor írok egy pasinak aki tetszik, sosem kapok választ, vagy azt mondja, nem érdeklem. És ha csak 1-2 emberről lenne szó, leszarnám, de már meg sem tudom számolni, hányan mondták ezt akik tetszettek nekem.😣 18 éves srác vagyok, Budapestről. Akinek van kedve, írhat, de légyszíves max 30 éves korig.

2022. okt. 23. 15:29
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%
BP-en mindennap lehet látni más-más meleg srácot, csak van már valaki akinek bejössz… 😂
2022. dec. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
19%
Ez a rinya még mindig tart?
2022. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
73%
Te vagy már egy rinya
2023. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!