Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeon miért ír rám ennyi ember?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeon miért ír rám ennyi ember?

Figyelt kérdés
Kitöltöttem a profilomon, hogy csak a transz lányok iránt érdeklődök, ennek ellenére nagyon sok homoszexuális férfitól kapok üzenetet. Ennyire nem olvassák el az emberek a profilom, vagy nem is érdekli őket?

2022. okt. 28. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
90%-ban nagyívben lesz...ák, h ki mit ír ki a profiljára. Korhatárt ugyanígy nem nézik, és rád ír a 10-20-30 évvel idősebb koma. Anno én is szépen kitöltöttem, írtam egy hosszabb bemutatkozást, nem ért semmit. Redukáltam három mondatra, azt ugyanúgy figyelmen kívül hagyták. 😃 aztán szerencsére a való életben rám talált a szerelem, és nem szorultam rá arra a szenny oldalra.
2022. okt. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Noren1989 ***** válasza:
63%
Mert szopnànak, dugnànak.
2022. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

Elején van ez így inkább,mert az új profilt a Romeo előrébb sorolja. Aztán telnek-múlnak a napok és örülni fogsz ha két naponta legalább egy ember ír.

Amúgy jól mondják,főként az idősebbek ilyen rámenősek.

Romeon rengeteg a kamus,hitegetős,és álmodozó öntelt pasi/fiúcska...

2022. okt. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem főleg azért, mert a romeo egy homoszexuális társkereső és nem transz társkereső.
2022. okt. 29. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Én múltkor regisztráltam oda, mert mondom keresek magamnak egy nőt. Erre csak férfiak írtak. Miért van ez? Miért nem tudnak olvasni?
2022. okt. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

#5

Ó, Júlia, mért vagy te Romeo?


Az az oldal férfiakat kedvelő férfiaknak lett kitalálva, ott nem nagyon fogsz nőre bukkanni, hacsak nem farokkal.

2022. okt. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Nem nagyon fogsz nőre bukkanni, hacsak nem farokkal."


Pont ilyen lányokat keresek.

2022. okt. 29. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!