Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Két hete kezdtem ismerkedni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hete kezdtem ismerkedni interneten egy sráccal, akivel ez idő alatt mindössze 3 üzenetváltás jött létre. Totál reménytelen a dolog?

Figyelt kérdés

Ez az internetes felület a Hotbull, ahol egyébként nincs értesítő a beérkező üzenetek érkezésekor. Mondjuk még ez sem menti fel az ipsét ez alól a tempó alól.


Sablonosan indítottam, hogy volna-e kedve ismerkedni, amire azt írta természetesen erre aznap válaszüzenetben megkérdeztem mi célból, ő meg eltűnt 1 hétre és csak 2 napja írta, hogy egyelőre csak ismerkedne és meglátjuk mi sül ki belőle. Majd újra eltűnt immáron 2 napja. Szerintem ez így nonszensz.


Tudom kívülálló szemmel nézve egyértelműen offos a dolog, viszont én nem vagyok valami szépség és a csávó nagyon bejön és jó volna ha valami kisülne ebből...


De az az érzésem, hogy tuti, hogy más platformokon meg másokkal már előrébb tart ismerkedésben és amíg mi egy képcseréig eljutunk, ő hatszor lefekszik másokkal.


Mit tanácsolnátok? Kérjem számon, hogy miért jutottunk eddig annyi idő alatt, ami alatt már egy randit is le lehetett volna szervezni bőven?


Vagy hagyjam a francba?



2022. márc. 30. 03:29
A kérdező szavazást indított:
Legyél türelmes ha tényleg jó a srác és próbáld másik platformra átterelni a beszélgetést aztán ott jobban megismerni.
Valószínűleg másokkal is ismerkedik meg összejár és azért lép csak be ritkán, amikor unatkozik. Döntsd el, hogy akarsz nála sokadik lenni vagy nem.
Ha volna egy kis eszed, akkor tudnád, hogy ez totál reménytelen. Mindegy miért nem lép be, tojik a fejedre és nem érdekled igazán.
Neked kora hajnalban tényleg ez a legnagyobb gondod? LOL.
35 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű kapcsolatban van, ez csak hobbi neki.
2022. márc. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem kellesz neki, ennyi! :D
2022. márc. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%
Lényeg az hogy magasról szarik a fejedre! 🙂
2022. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 steven95 ***** válasza:
100%
Hotbull... ha nem ismered, akkor azt hihetnéd nem lehet valakiből kiűzni a melegséget, mert annyi farokkép látványa után még egyre ránézel és behánysz...
2022. márc. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Igen, van valakije, rákérdeztem, kiderült. Remélem jól összetöri a kis g.ci szívét, amiért hetekig hülyített úgy, hogy mással már alakul a dolog. Hogy döglene meg.
2022. márc. 30. 20:56
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Hagyjad! Nem szabad ilyen rosszat mondani a másikra.
2022. márc. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is ott ismerkedem, és sajnos bizony nem minden nap van időm és/vagy erőm benézni az oldalra a munkám és a fáradtságom miatt. Úgyhogy szerintem nyugi.
2022. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Hány éves vagy egyébként?
2022. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Van, aki meig hisz a mesékben?! :D
2022. márc. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Végül jó fordulatot vett a dolog mert kiderült, hogy csak beleunt az ismerkedésekbe és nincs senkije, de rákapcsoltam és már randiztunk is :) És lesz folytatása mert mindketten azóta is keressük egymást :)
2022. ápr. 8. 03:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!