Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért derogál a legtöbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért derogál a legtöbb embernek elolvasni a profilom PlanetRomeon?

Figyelt kérdés

Minden ki van töltve, hogy mit keresek, milyen szerepem van, hány éves vagyok, sőt ezeket szóban is leírtam :D


Mégis akárhányszor rám ír valaki, olyanokra kérdez rá, amiket eltudott volna olvasni, nem értem miért :D


2023. febr. 19. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
legegyszerűbb nem válaszolni az ilyeneknek, ha ennyire nem megy nekik a szövegértés akkor más probléma is lesz ott xd
2023. febr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek alapvetően nem nagyon olvasnak, majd pont egy szexorientàlt oldalon.. 😂
2023. febr. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Általában leragadnak az XL-nél... :)
2023. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2es adom..
2023. febr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a tapasztalatom, tőlem is mindig megkérdezik, hogy "mi járatban?" vagy "mit keresel?"

Már válaszolni sem szoktam az ilyennek, mivel 3 épkézláb mondatban le van írva pontosan mit keresek.

A másik pólus, akinek olyan szinten van kitöltve a profilja, hogy az embernek nincs is kedve elkezdeni olvasni, mert mire áthámozza magát a 23 Coelho idézeten és élete érdektelen történetén, addigra 0-ra csökken a libidója...

2023. febr. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért nem töltöm ki a profilom, van egy profilképem magamról, alap adatok kivannak töltve a bemutatkozást meg üresen hagyom, mert ha a gondosan megfogalmazott, minden kezdeti kérdést kielégítő profilszöveggel is voltam fent, akkor is minden embernek az volt a kérdése hogy mit keresek. Semmi értelme, inkább megválaszolom ezt a kérdést akkor mindenkinek külön, bármennyire idegesít.

23F

2023. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Jani Belucci ***** válasza:
100%

Azt javaslom pontosan annyi energiát szánj egy emberre, amennyit ő is rád szán. Ha nem olvas, te nem válaszolsz, ilyen egyszerű. Nem egy chatbot vagy.

Egyébként azt tudom elképzelni hogy az ilyen emberek nagy hálót vetnek ki. Bárkire ráírnak ugyanazzal a dumával, ha két tizedmásodperc alatt el tudta dönteni a képek alapján hogy tetszik-e neki az illető. Aztán vagy fennakad valaki a hálón vagy nem.

2023. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

"Azt javaslom pontosan annyi energiát szánj egy emberre, amennyit ő is rád szán."


Szerintem ezt a kérdező bőven teljesíti. Van egy olyan érzésem, hogy képe sincs kint, szóval máris alulmúlta azokat, akiken számonkéri, hogy miért nem olvasnak profilt.

2023. febr. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Jani Belucci ***** válasza:
44%
#8: Élénk a fantáziád.
2023. febr. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!