Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi homofób idézetről?

Figyelt kérdés

"Nem szeretem a homoszexuálisokat; társaságuk, ha néha együtt kell lennem velük, kínos ellenérzéssel tölt el. Nem az ellen van kifogásom, ami számukra a nemi élet megoldási képlete, ez teljesen közömbös, hanem jellemük, lényük ellen, ami torz, beteg, harmóniátlan."


(Márai Sándor: A teljes napló 1947. Bp., 2007, 81. o.)



2023. márc. 9. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
23%
Egyetértek.
2023. márc. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Én úgy gondolom, mindenki szabadon írhat amit akar. Neki lehet rossz tapasztalata volt. Másnak meg jó. Ez a szíve joga. Én is van akit így érzek de nem meleg. Ennyi.:)
2023. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Vélemény nyilvánításhoz épp új joga van mindenkinek mint homoszexuálisnak lenni. Ez a liberalizmus!
2023. márc. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
15%

Ugyan ezt érzem, gondolom.

Valljuk be, valahol lent van nekik rostély és betegek.

2023. márc. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt remélted majd kiakadnak a melegek akkor ez most nem jött be. Provokálásnak is gyenge. A melegek nagyrésze nem foglalkozik azokkal akik nem szeretik a melegeket, hisz felesleges. Plusz mindnekinek szíve joga szeretni vagy nem szeretni a melegeket. Ahogy a melegeknek is szíve joga szeretni a pasikat.
2023. márc. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%

Ugyan azt tudom erre a megnyilvánulásra írni, mint amit a melegek szoktak megkapná.


"Nem baj, csak csinálja a négy fal között."

2023. márc. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem kétféle van, az első típus a Whisper Ton féle ratyi, aki extrém módon idegesítő és minden percben erőszakkal nyomja le mindenki torkán a melegségét.

A másik típus a VV Zsolti féle teljesen korrekt és normális meleg, vele semmi baj nincs, kellemes társaság.

2023. márc. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem ezzel a homofóbiával nincsen baj. Ha valaki személyesen nem kedveli a melegeket az simán belefér.

Az igazán rossz dolog, amikor politikai ellenségképet gyártanak belőlük vagy jogilag hátrányosan vannak megkülönböztetve vagy hasonló.

2023. márc. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
81%
Van egy érzésem és nem vagyok egyedul,hogy Márai is látens meleg volt,talán ez is okozta a pesszimista életszemléletét.
2023. márc. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 steven95 ***** válasza:
100%
Tehát volt több rossz tapasztalata, majd sztereotipizált, általánosított. Persze amellett, hogy nemcsoda -még ma sem, még inkább abban az időkben- hogy mentálisan, személyileg hogy torzult valaki aki nem lehetett önmaga és a társadalom elfogadását , a világban való helyét kereste. Tehát lehet valami a homoszexualitás velejárója, de nem természeténél fogva , hanem a környezeténél fogva.
2023. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!