Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan reagáltak a szüleitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagáltak a szüleitek, barátaitok stb., amikor coming outoltatok?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 11. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Tudtam. - Mondta anyám.

Apám nézte tovább a tévét.

2023. ápr. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy. Nem coming outoltam, és maguktól jöttek rá, mi a helyzet. Egyetlen szót se fűztek hozzá és nem éreztették, hogy ettől bármi változott volna.
2023. ápr. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Család: nem én coming outoltam, kiderült. Semmi nem változott, az első 1-2 napban származott abból egy kis feszültség, hogy nem mertek tőlem kérdezni, de aztán szépen leültettem mindenkit külön-külön, és megkértem őket, hogy kérdezzenek tabuk nélkül, bármiről. Ez nagyon gyors javulást hozott. A szüleimet teljesen hidegen hagyta, a nagyszülőket egyedül abból a szempontból nem, hogy aggódtak a biztonságom miatt.


Barátok: náluk tudatos coming out volt. Összesen 1 kifejezetten negatív reakciót kaptam, annyira negatívat, hogy el is engedtük ezt a barátság-témát. Ami meglepő volt, hogy a fiúbarátaimtól soha, egyetlen egyszer sem kaptam negatív visszajelzést emiatt, pedig 1 kivételével mindegyik teljesen hetero volt. Aztán egyetemen végülis nyíltan meleg lettem, gyakorlatilag a kezdetektől, és életem legjobb döntése volt, hogy nem kellett hazudoznom össze-vissza.


22/p

2023. ápr. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kidobtak otthonról 18 évesen, valami azt súgja nem tetszett nekik a dolog.
2023. ápr. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Utolsó nő vagy pasi vagy?
2023. ápr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Először nem igazán akarták elhinni, úgy voltak vele, hogy biztosan majd kinövöm - talán egy kicsit korai volt még akkor elmondani, de már addigra is sokszor felmerült bennem, hogy megemlítem, mert rosszul estek egyes megjegyzések a családtól, akik nem tudtak a dologról. Amikor lett barátnőm, először arra gondoltam, hogy inkább higgyék azt, hogy csak barátok vagyunk, de ő eléggé leszbikusnak néz ki ha szabad így fogalmazni és jobbnak tartottuk, ha az igazat mondjuk

A barátaim már jóval előtte tudták rólam, sokakkal ez hozott közelebb de a hetero baratnőim is jól fogadták általában, kérdezgettek néha.

Talán csak a konzervatívabb/vallásos ismerősöknek nem nagyon sikerült ezt megemészteni, szóval az benne van a pakliban mindig, hogy néhány embert elvesztése/ eltávolodsz tőle emiatt, de a legtöbb jó barát ki fog tartani melletted ilyen helyzetben is.

2023. ápr. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gaydoctor23 ***** válasza:
100%
Én 18 évesen vallottam be 20 éve...azóta is tabu a téma...
2023. ápr. 12. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim nagyon konzervatív és vallásos emberek. 17 voltam amikor gyakran rosszul éreztem magam, emmiatt elmentem orvoshoz pénteken, mielőtt haza utaztam volna vidékre, a szüleimhez, ök tudták hagy dokinál voltam. Miután vasárnap haza jöttek a templomból, nagyon izgultam, és mondtam nekik hogy anya, apa, el kell nektek mondanom valamit..... ők nagyon megijedtek. Anya , apa én meleg vagyok, a fiúkat szeretem. Erre mindketten megöleltek és azt mondták, hála Istennek, azt hittük hogy valami bajod van. Nagyon meglepödtem a reakciójukon, és azon hogy ilyen jól fogadták.
2023. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesómat egyáltalán nem érdekelte, mintha azt mondtam volna, hogy megyek a boltba. Egyik barátnőm már sejtette, egy másik barátnőm meglepődött. Anyámmal kínos volt és hülyeségeket beszélt utána és mintha úgy jött volna le, hogy elítéli, szóval neki bár ne is mondtam volna semmit. Mai napig azóta nem hoztuk szóba, se ő, se én.
2023. ápr. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!