Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hány évesen coming outoltatok/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen coming outoltatok/bújtatok elő? És hogyan reagáltak rá?

Figyelt kérdés
A coming out után hogyan viselkedtetek?

2021. júl. 11. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen a szüleimnek. Jól fogadták szerencsére. Meg is lepődtem, de nyilván azért már sejtették. Én a coming out után azért magam alatt voltam, bár lehet, hogy ez normális. 1-2 hónap után elmúlt. Olyan rossz érzés volt a szüleim szemébe nézni, de mivel láttam, hogy semmi változás nem történt, ezért ez a rossz érzés elmúlt.


26/F

2021. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%

Először 16 évesen coming outoltam néhány barátomnak. Mind nagyon jól fogadták, és egyáltalán nem bántam meg, hogy elmondtam nekik.

Aztán a szüleimnek 17 évesen mondtam el, ők már nem fogadták túl jól, dehát tisztában voltam a nézeteikkel, illetve hogy mi forog kockán. Ennek ellenére nem volt olyan rossz a reakciójuk, mint amilyenre számítottam.

Ez első pár napban/hétben próbáltunk beszélni róla, de mivel annyira más volt az elképzelésünk erről a témáról, ezért már vagy 3 hónapja szóba se jött...

17/F

2021. júl. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nyugodtan írhattok még.
2021. júl. 11. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 7 éven keresztül álruhában voltam,tagadtam az érzéseim,saját magam.

Aztán történtek dolgok, ami végett arra az elhatározásra jutottam,hogy eleget cipeltem egyedül a saját terhem,nem ostorozhatom tovább magam és járhatok álca mögé bújva.

Így hát a szűkebb baráti körömnek és édesanyámnak elmondtam most május 7-én.

Barátok nagyon jól fogadták,anya lesokkolt és pár napig kerülve volt a téma,de most már megynyugodott ő is és abszolút támogat mindenben.

Tovább egyenlőre nem mentem,apám nehezebb dió lesz,de megfogadva a pszichológusom tanácsát ráérek és majd tudom, mikor minek van itt az ideje,nem kell semmit sem elsietni.

/22,f/

2021. júl. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 everlight ***** válasza:
87%
Én Bi vagyok,mindig is tudtam hogy a fiúk is tetszenek,vagy legalább is sejtettem.13évesen mikor tesi öltözőben felállt a szebb félmeztelen fiúk-osztálytársaim láttán már teljesen biztos voltam benne-
2021. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!