Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalon miért nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon miért nem lehet komolyan ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 vagyok és a hasonló korúak között ismerkednék, alkalmira lenne is jelentkező, de én egy igazi párt akarok, akiben megbízhatok és közösen próbálunk ki dolgokat a szex terén is. Párkapcsolatba csak idősebbek lennének benne, de szerintem mást akarunk, így nem hiszem, hogy velük működne.

Oké, hogy sokan fiatalon élik ki magukat, de senki sem igényli ilyen korban a kapcsolattal járó plusz érzelmi töltetet?



2023. jún. 2. 09:02
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem nálad van baj kérdező, ne vedd magadra a 9.est. Nem egyszerű komolyat keresni, lehet valakinek sikerül, az még nem jelenet semmit.
2023. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
79%
Soknál sajnos a komoly kapcsolat két vagy három dugásból áll, utána már unja az egészet és fent van ismét a társkeresőn.
2023. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

9: Bírom az ilyen okosokat, mintha csak úgy menne, hogy kimegyünk az utcára és az ölünkbe hullik a boldogságot jelentő meleg férfi.

Kérdező, kitartást és tartsd továbbra is magad ahhoz, hogy komoly kapcsolatot szeretnél. Sajnos nem tudom azt mondani, hogy ez hamar eljön, de tudod, aki keres, előbb-utóbb talál. :)

2023. jún. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
82%

A 13-asnál a pont! Igaza van.

A 9-es a magyar Coelho, leírta az általános lózungot, amit a coachok is mindig dumálnak...

Benned van a hiba, nem a másikban, nem a világban...na persze!

2023. jún. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Nem úgy megy hogy az ölünkbe hullik, de a folyamatos panaszkodás se segít amit itt leművelnek a melegek. Ha valakin látszódik hogy megszállottan kapcsolatot keres az elijeszti a normális embereket.
2023. jún. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15: Nem megszállottan, de én tényleg megmondom az elején, hogy nálam csak komoly lehet. Ha nem oké, èn nem erőltetem. Panaszkodni had lehessen, ne olvasd, ha nem tetszik, köszi.
2023. jún. 2. 11:30
 17/30 anonim ***** válasza:
86%

15-ös:

Normális emberek = szexre éhes kanos tahók, akik egy numeráért a csillagokat is leígérik az égről?

Vagy "ha a szex jó, minden jó"-típusú nihilisták?

2023. jún. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos a melegek 80 %-a olyan,mint a 17-es válaszban olvasható:(

Udvarlás, ismerkedés...nehogy már?

Elsőre dugás,gumi nélkül,ha ez megvan,akkor esetleg még a nevét is megkérdezi.Lökött egy világ ez..

2023. jún. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
83%

"igazi párt akarok, akiben megbízhatok"


- Lassan már mondhatjuk erre azt is, hogy tűt keresel a szénakazalban.


Nem korfüggő,bár én is azt tapasztaltam hogy a javarésze nagyon válogatós. Főleg külsőre.

Ma is rám írt egy srác (18 éves) beszélgetés közben benyögi: "Van kockáshasad?" Mondom most nincs,miért érdekel? Erre nem is írt többet :D

De ő komoly kapcsolatot keres állítólag és mérvadó hogy kockás hasa legyen a másiknak.. ? :D Hány ilyen van...

2023. jún. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
Lehet,hogy aztán még tíz év múlva is bolyong kockás hasat keresve...És lehet egy átlag,vagy egyszerűbb meleg boldogan bújik össze a párjával,filmezés közben.
2023. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!