Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiatalon miért nem lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalon miért nem lehet komolyan ismerkedni?

Figyelt kérdés

18 vagyok és a hasonló korúak között ismerkednék, alkalmira lenne is jelentkező, de én egy igazi párt akarok, akiben megbízhatok és közösen próbálunk ki dolgokat a szex terén is. Párkapcsolatba csak idősebbek lennének benne, de szerintem mást akarunk, így nem hiszem, hogy velük működne.

Oké, hogy sokan fiatalon élik ki magukat, de senki sem igényli ilyen korban a kapcsolattal járó plusz érzelmi töltetet?



2023. jún. 2. 09:02
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki romeot meg hasonló alja oldalakat használ ismerkedésre akkor persze hogy csak a szexéhes melegeket találja meg xdd
2023. jún. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem az összes rinyáló ember írjon rá egymásra, és máris lesznek párok😻
2023. jún. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 Jani Belucci ***** válasza:
50%
18 körül még kevesen vannak azok, akik előbújtak már vagy teljesen függetlenek a szülőktől, így csak alkalmik férnek bele az életükbe. Szóval nem gondolom hogy csak érettség kérdése.
2023. jún. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
10%

#22

Ezt mondom én is mindig, de csak a panaszkodás megy nekik.


Kérdező, mindenki hülye, csak te vagy helikopter, ezt már megszoktuk. 25 alatt élni kell, nem életreszóló kapcsolatban gondolkodni, mert azt sem tudod, hogy mi is az valójában.

2023. jún. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
70%
A társkeresőknek csúfolt húspiacon nem is fogsz találni sose. Ki kell menni az Életbe és ott majd egymásra fogtok találni.
2023. jún. 3. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

24: Bocs, de szerintem te nézel hülyének másokat, ha életkor alapján leszólsz valakit, mert tuti nem tudja, ki az a párkapcsolat. Azt pedig, hogy ki, mikor, mit keres, mindenki el tudja dönteni magának.

Egyébként ha nem tudsz normális választ, nem kell beszólogatni, boldogíts mást, köszi.

2023. jún. 3. 07:22
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt tapasztalom én is, mint a kérdező. Nem igazán van igény a korosztályunkban kapcsolatra. Hiába vágyok már erre egy jó pár éve, egyszerűen a legtöbb fiatal meleg nem ezt keresi. Nem egy boldog párkapcsolat a céljuk, hanem hogy minél magasabb legyen a body count-juk...

Egyébként #25, ez nagyon szépen hangzik, és van valóságalapja, na de nem ilyen egyszerű ez. Persze majdnem minden nap látok valahol egy srácot, aki bejönne, de ott van egyrészt a hatalmas valószínűség arra, hogy heteró, aztán ha esetleg nem az, akkor meg nincs rá semmi garancia, hogy n is bejönnék neki. Ha nem teszek valakinek online csak simán megírja, hogy nem vagyok az esete (vagy inkább ghostol), de élőben ez sokkal kínosabb, főleg ha utána még tudod, hogy fogtok találkozni. Teljesen le tudja vinni az ember önbizalmát a föld alá...

Úgyhogy maradnak a jó kis appok, ahol a farokméret meg a különböző fétisek a meghatározóak. Jó lenne egy olyan app, amit kifejezetten csak a komoly szándékú melegeket célozná, nem pedig az hookup-ot keresőket. Lehet, hogy van már ilyen, de még nem elég népszerű a jó öreg Tinder, Grindr, Romeo trióhoz képest... :'D

2023. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
72%

Az Életben, a nagybetűs életben sajnos sokkal nagyobbakat lehet koppanni,pont úgy,ahogy a 27-es is írta.

Ne várjon már senki meséket,álomsztorikat,mert csalódni fog.Csakis a testi és az életkori sajátságok a döntőek a melegek nagy részénél.És amit meg lehet figyelni,ami a heteróknál is van : lakás,kocsi,pénz elvárása és igénye. Sokan lakhatást keresnek,tudok olyanról aki több mint tíz éve él így,mióta lelépett otthonról. Behízelgi magát idős pasikhoz,odaköltözik,és mellette csinálja a "dolgait".Persze erre rájönnek,kidobják,akkor keres egy másik balekot.Most 31 éves és mindig talál olyan időst,aki befogadja és eltartja.

Erős kételye van így annak, aki tényleg komoly,hogy a másik tisztességes-e.Persze, ebben sem a kor,hanem a tendencia az érdekes.

Mindenhol az életben,itt is előjöttek az érdekek.Érdekek miatt pedig olyan szépeket lehet hazudni,színészkedni...

2023. jún. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Én 21 vagyok, de én is azt veszem észre, hogy a korosztályom még nem tud (nem akar) elköteleződni.

Jó 1 éve keresek párkapcsolatot, de egyszerűen szinte senki sincs aki akarna. Van egy-két kivétel, de ők tényleg csak kivételek. Én keresgélek tovább, de sok reményt nem fűzök hozzá.

Az csak egy plusz dolog (ezt a Reddit böngészése közben olvastam) hogy az egész világon megfigyelt jelenség az, hogy a melegeknél a párkapcsolatok nulladik lépése az alkalmi szex. Valamiért sok meleg számára a szimpla randik nem jönnek be, csak alkalmit keresnek, és alkalmi után döntenek úgy, hogy amúgy te jófej is vagy, szeretnél randizni?

Mindenesetre érdekes nagyon.

2023. jún. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Aki a fiatalabbaknak tanácsolja hogy éljen bármit is jelentsen ez (gondolom a dugást össze vissza, növelve a Medicover STD szűrésből származó bevételeit) az tartsa már tiszteletben hogy nem mindenkinek ez jelenti az életet. Én 22 vagyok, sosem alkalmiztam de még szexhaverságom meg ilyen kreténségeim sem voltak, és nem is tartok igényt ilyenekre. Szerintem sokkal inkább becsülendő, ha a kérdező 18 évesen felnőttes gondolkodással és az ehhez elvárható jövőképekkel rendelkezik, még akkor is ha ebben a korosztáyban ez a legnehezebb, mikor minimum 30 éves korig tényleg mindenkinek a farkak utáni kapkodás jelenti az életcélt. Köpedelem.
2023. jún. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!