Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Romeo vagy Grindr?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romeo vagy Grindr?

Figyelt kérdés

Használtam már régebben (kB 2 éve) mind a kettőt, de kíváncsi vagyok, hogy milyen a jelenlegi helyzet? Annyit hallottam, hogy mostmár a Romeo is olyan lett, hogy fizetni kell azért, hogy meg lehessen nézni több srácot. Én fizetni biztos nem tervezek, mert szerintem annyit nem ér meg ez...

Ti melyiket preferálnátok az alapján, hogy hol tudtatok több emberrel találkozni, több embert megismerni? És most itt nem szűkíteném le arra a kört, hogy feltétlenül csak alkalmi, vagy csak komolyabb célokkal találkoztatok, hanem általánosságban hol jártatok nagyobb sikerrel?

Most csak ez a 2 app játszik nálam, mert a Tinder nekem nem nagyon jött be, azt most nem szeretném újra letölteni, és a többin meg azt tapasztaltam, hogy kevesebben vannak fent.

Főleg a fiatalabbak véleményére lennék kíváncsi, de bárki leírhatja a tapasztalatait, szóval írhattok kort is.



2023. jún. 6. 10:35
A kérdező szavazást indított:
Romeo
Grindr
23 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Szia.

Személyes tapasztalatom az volt, hogy Grindren én csak alkalmi kapcsolatot találtam. Tinderen viszonylag komolyabb szándékúakat, Romeon pedig igazából mindkettőt. :)

(Mondjuk ez 2éve volt, nemtudom azóta milyen irányban változtak)

2023. jún. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
59%
Egyik sem.
2023. jún. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Alkalmi grinder

Kapcsolat, alkalmi-Romeo


Tinderen biszex pasikat dobott be meg külföldieket.

2023. jún. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Állandó partnert is lehet találni Grindren, sőt sokakkal beszéltem már ott, nem egy-két ember keres hosszabb távra partnert, akár párkapcsolatot.
2023. jún. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerencse kérdése is igazából. Mindhárom platformon vannak normálisak és normálatlanok.

Nekem a romeo a kedvencem, onnan találkoztam a legtöbb sráccal. Mindenféle ember van ott, türelem kell hozzá.

A második a grindr, szeretem, de korlátozottabb, mint a romeo.

A Tinder az nekem felejtős. Alig van match és ha van is, pár mondat után meghal a beszélgetés és rengeteg a külföldi.(Budapesten)

A negyedik amit még használok az a dirtycode, érdekes módon itt ismertem meg az egyik legértelmesebb srácot akivel valaha találkoztam, de ez a platform a szexről szól.

2023. jún. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nyuszi.

Ha szerencséd van akkor bármelyik. Ezen múlik hidd el.

Mindkét oldalon van ilyen is, olyan is.

2023. jún. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én Tinderen találtam meg a páromat két éve. De nekem a tapasztalat az volt, hogy 70%-ban ugyanazok vannak mindhárom platformon, és kb 30% vagy kevesebb az, aki vagy csak grindr, vagy csak romeo vagy csak tinder.

Mindhárom platformról volt már egész jó randim és olyan is, amit bár elfelejtenék már végre egyszer, így szerintem túl nagy különbség nincs.

2023. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Romeon jobb, van jo kínálat, de türelem kell hozzá.
2023. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
A grinder nekem sokkal szimpatikusabb.
2023. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Már mindegyik fizetős sajnos :(
2023. jún. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!