Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen volt az első passzív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen volt az első passzív együttléted?

Figyelt kérdés

Tudom rengeteg ilyen kérdés volt már, de szeretném hogy ha valaki ténlyeg valós élmények után mesélne erről.

Nagyon szeretném már kipróbálni de nincs rá nagyon partner. Ti hol találtatok partnert erre, Hol történt az első szex, Mennyire fájt?


Előre is köszi, 19/F



dec. 7. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha figyelmes az aktív akkor nemhogy nem fáj,de egy nagyon szép és megható élvezet !

Nekem ezt mondták azok a passzívok,akiknek első voltam.Figyelem,tapintat és idő - semmi roham,semmi kapkodás.

dec. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy k#rva jó lehet, olyanokat élveztek már a farkamon, majdnem irigy lettem.
dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
2es neked is lehet prosztata masszázsal orgazmusod, nem kell ahhoz megbaszatni magad, ha aktiv vagy.
dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Elsore ne valami nagy faszu bikaval legyel, fontos a tagitas, elotte lehet is benned egy kisebb analdugo. Majd a parod kihuzza 😄 ha odafigyel es sok sikositot hasznaltok nem lesz gond. Az hogy mennyire elvezetes attol fugg lesz e prosztata orgazmusod. Magadnak mar eltudtad erni, kerdezo? De anelkul is elvezetes, csak akkor a vegen ki kell verned/veretned vagy szopatnod a farkad.
dec. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
4es, Nem magamnak még sosem tudtam elérni prosztata orgazmust.
dec. 8. 05:20
 6/7 anonim ***** válasza:
94%

Magamnak én sem tudtam elérni sosem pedig sok mindennel próbáltam már.

Az elsőnél kőkeményre szoptam, volt egy kis bugyi fétise a srácnak, és nekem is bejönnek az ilyen cuccok, szóval cumi után térdre ereszkedtem egy csipkés tangában amit félre húztam, majd rengeteg sikositóval óvatosan megujjazott. 1 majd 2 ujjal, aztán óvatosan elkezdte benyomni. Csak a makkot, majd kivette. Aztán megint csak a makkot majd megint ki. Rettenetesen felizgatott. Az egyik ilyen nyomásnál azt éreztem hogy már bennem van tövig, egy nagy lökéssel. Feszült, kicsit fájt de jó volt. Kivántam, akartam, szerettem. Mai napig az egyik legjobb érzés nekem amikor dugás közben kirántja belőlem, olyankor mindig össze rándul a seggem az élvezettől, majd hiretelen bevágja. Párlökés és megint kirántja. Imádom. Pár alkalom után már nem érzi az ember azt a kis fájdalmat mint az elsőnél. Kicsit fáj, kicsit kényelmetlen, meg szokatlan is az elején de ha jó a partner nagyot élvezel. Ez nem olyan mint mikor kivered vagy megdugsz egy punit, segget. Ez valami más, óriási. Próbáld ki

dec. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem az első nem volt jó. Túlságosan fel volt izgulva a partnerem és türelmetlen volt. Hátulról dugott meg, teljesen ki voltam szolgáltatva
jan. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!