Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A mai világ torzult el, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világ torzult el, vagy egyszerűen elegük lett az embereknek?! Ha az ember felmegy egy társkeresőre, azt látja, hogy sokan szexet keresnek. Alig van valaki, aki komoly kapcsolatot keres. Miért?

Figyelt kérdés

A melegeknél meg sokszor igaz az a sztereotípia, hogy csak szexet akarnak.

Szállnak farokról farokra, fenékről fenékre. De miért? Férfiösztönök, szexuális szabadosság?!

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy miért fontos csak a szex, és az intimitás, tartós kapcsolat meg a többi dolog smafu.

Lehetséges én vagyok régimódi. Engem megríkattak a "gay proposalok" régebben youtubeon, azóta azok a videók is erőteljesen megfogyatkoztak.

Tudok örülni mások boldogságának, és jó volt látni, hogy boldogok.


dec. 22. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

BP. Belvárostól 25km re lakok

40éves elmultam

Aktív vagyok hiába keresek kapcsolatot az nincs és az én Korosztályomban találjak párt az esélye 0-nulla,zéro.

Miért?

4000fős település 2fő meleg

1én vagyok, másik elköltözött.

A többi 30fő akiről tudom megnősült, igaz nem szexelnek az asszonnyal tehát a biszex szó igen erős kifejezés rájuk.

Hiába keresgélek csak ágról ágra tudok szállni mert a belvárosban ugyan ez a helyzet

Nem 1x történt meg hogy 3-5.találkozó után derült ki hogy van feleség. Aki nem tud semmiről,

Ezért szállok seggről seggre.

20-25éves jelentkezőből rengeteg van ők leginkább apa fia szexet akarják kipróbálni

Utána Eltünnek, de nem is tudok velük mit kezdeni a továbbiakban, nekem nagyon nagy ez a korkülömbség.

Ennyi a válasz, mivel kapcsolatot nem tudok kialakítani így csak betömöm a réseket. És a család család marad, mint Szijjártóéknál.

dec. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Jani Belucci ***** válasza:
86%
Férfi ösztön, meg az, hogy a technológia nagyon könnyűvé tette az alkalmi szexet. Úgy vagyunk alapvetően behuzalozva, hogy mindig a könnyebb utat válasszuk, tudatos döntéseket kell hoznunk ahhoz, hogy ne a rövid távú kielégülést keressük, ami így több energiát igényel. Egy párkapcsolat kialakítása és fenntartása nem egyszerű dolog. Nagyon sokan akarnak párkapcsolatot, de nagyon kevesen tudják a terhét cipelni, így a legelső kényelmetlenség után fel is adják. Egy párkapcsolat nem csak cukiság meg boldogság. Ebben a hamis képben a közösségi média a ludas. Mindenki csak tökéletes, boldog pillanatokat osztja meg, pl eljegyzés, de arról senki sem posztol, hogy miken mentek keresztül ahhoz, hogy eljussanak odáig.
dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

1 es válaszoló

Kár, hogy nem találkoztunk még.

dec. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%

Mások újság hirdetési rovata 30 évvel ezelőtt ugyanez volt, nem változott semmi.


Hetente vannak ehhez hasonló kérdések, szóval nem vagy egyedül. Csak valamiért nem találkoztok.

dec. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon sokan félnek a kötöttségtől, és ami szomorúbb - a szeretettől !!!

Sok ismerkedési próbálkozás tapasztalata,sajnos.

Még az is elijed, akinek érzelmei támadnak,mert nem tudja kezelni őket.Akkor is,ha megvan a szimpátia, jó és sikeres az első,vagy második találkozás.

De azt azért nem kell megvetni,aki csak szexet keres.Szíve dolga,ezzel Neked nem okoz kárt.

Egyébként biztos vagyok abban,hogy sokan vannak, vagyunk,aki szeretetteljes komoly kapcsolatot szeretnének,csak éppen még nem találtak egymásra !

dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A heterók is ugyan ilyenek ilyen téren, a netes társkeresőket a legtöbben csak szexre használják, mert kapcsolatot lehet máshol is találni
dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Hol máshol lehet kapcsolatot találni? Heteroknak akárhol, de melegeknek?
dec. 23. 07:35
 8/9 anonim ***** válasza:
én se tudom, sehol
jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kevesen keresünk kapcsolatot szerintem is,de jók a hozzászólások.Szóvaal nem kell feladni
febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!