Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vannak ilyen sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen sokan "nyitott" kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet túl konzervatív vagyok, de nekem a párkapcsolat azt jelenti, hogy kizárólag egymással élnek szexuális életet. Megcsalásnak élném meg ha mással is lefekszik és vica versa.


Más is furcsállja?



jan. 3. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez lett a divat.


Sajnos....

jan. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen egyetértek.
jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Én esetemben pl most csak az ilyen kapcsi játszik.
jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%
Manapság szinte lehetetlen normális párt találni mindkét oldalról megközelítve. Minden férfi és nő is csak a testi kapcsolatra vágyik semmi többre, komoly kapcsolatra pláne nem. Nyilván akinek nem inge ne vegye magára, de manapság egyre inkább ezt tapasztalom. Ahol nincs is kimondva a nyitott kapcsolat ott is felüti a fejét a megcsalás van ahol kiderül van ahol évekig megy a szeretői viszony. Én teljesen a másik véglet vagyok, nem azt mondom, hogy egy párod legyen életed végéig. De ha valaki mellett megállapodsz legalább tiszteld meg azzal, hogy nem szűröd össze a levet mással. De hát ez a gondolkodás manapság ritka mint a fehér holló.
jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%

Így láttam én is ahogy te

De telnek az évek, és a leg egyszerübb magyarázat :kedvenc kajádat eszed minden nap?

Ki hogy van beállítva 5,10év után már nem olyan a szex és kívánsz valami mást, attól még ugyan úgy szereted a párod sőt még jobban.

Nem megcsalás ról beszélünk hisz a nyitott kapcsolat megbeszélésen alapszik.

Amiket én tapasztaltam leírok párat.

1. egyik félnek szív infarktusa volt, a szex utána nem ment

2. 12éve vannak együtt kis változatosságra vágytak

3.15éve vannak együtt a passzív fél iszonyú nagy Szex éhsége van, az aktív meg nem bírja.

4 Két aktívot hozott össze a sors, ők is évek óta együtt és együtt is maradnak, néha bevesznek egy passzívat.

5 van egy passzív aki imádja ha hatalmas dildóval megjáratják, 1hónapban 1x a párja nem szereti csinálni de ez miatt nem mennek szét és ezt máshol megkapja.

6 és van ahol 2passzív talált egymásba.

Ez mind valós.

És még hol vannak a biszexek.

jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

Egy kapcsolat az érzelmekről szól, a szex meg a testi vágyak kielégítéséről. A monogámia zsákutca, főleg két férfi esetében.


Imádom a pörköltet, de ha minden nap azt kéne ennem, nagyon vágynék egy pizzára.

jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

A kérdezőnek teljesen igaza van. Ugyanis egy párkapcsolat kettő emberről szól !

A melegek többsége /is/,nem párkapcsolatot szeretne, hanem pár kapcsolatot,ami nem ugyanaz.Sokszor pedig van egy kapcsolat,ellaposodik és ahelyett,hogy karakán módon elválnának és keresnének maguk mellé olyat,akivel jól érzi magát...hát nem, marad a pihike a langyos kaksiban és mellette a mindenféle játszadozások.

A kajás hasonlatokat pedig általában azok emlegetik előszeretettel,akik nem képesek nyugton maradni.Mint ahogy ,dehát csak szex van mással, lélekben a párom az első,vele élek című rezgőcsárdás,amit szinte mindenfelé hallani.

jan. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mindig olyanok ítélik el ezt akik amúgy egy 2 évet meghaladó kapcsolatot se tudnak felmutatni. Azonban ennek ellenére megmondják hogy milyen a jó kapcsolat. Szerintem olyan ami megfelel az adott 2 embernek. Nem pedig olyan ami mások szerint megfelel. Mondjuk ez a fene nagy ítélkezés azért vicces mert melegként felháborodik meg primitívnek tart olyanokat akik szerint a melegség nem normális, de azért ha ő ítél meg valakit az normális.


Megköszönöm ha kapok értékelhető válaszokat azoktól akiket most említettem.

jan. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyan az a helyzet mint a melegséggel. Régen is ugyan ennyi meleg volt, csak kevesebben valloták be. Ez a kapcsolati forma is jelen is. Heteróknál is. Csak a másik a szemet hunyt felette, vagy nem foglalkozott vele. Én is párkapcsolatban élek 4 éve. Nagyon boldog vagyok, nyitni sem szeretnék. De vannak a környezetemben nyitott párok, őket sem ítélem el. Van ahol megbeszélésen alapszik a dolog és tudnak róla, van ahol pedig az a szabály hogy nem mondják meg, csak ha a másik kérdezi. Szóval szerintem nem a divat miatt van most több ilyen kapcsolat, csak többen ismerik be hogy ezt csinálják.
jan. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A 7-es válaszoló vagyok.Tudomásul vettem,hogy majdhogynem a pokolba lettem zavarva,de több kapcsolatom volt és ezek kettőnkről szóltak.Igen,nem volt benne semmi / n+1/ elem, sem egyéb többvegyértékű kapcsolódás.

Ismerősöknél viszont láttam ilyen nyitott izét,és azt is mi lett a vége.Igen,mert én látogattam meg a kórházban azt a srácot,aki ott kötött ki,mert a kedves és szeretett párja "frissített" és ezt a haverom nem tudta feldolgozni.Kis kiegészítés, hogy aki miatt ez történt vele, be sem tolta a képét meglátogatni,de talán jobb is.

Tőlem úgy él mindenki, ahogy akar,nem érdekel. De ne állítsuk már be úgy,hogy ez jó,mert újít és életben tart sok kapcsolatot.

Persze, ahogy a világban mindenhol, minden kapcsolat sivárosodik,ugyan mit lehetne várni a melegeknél.

Azt is tudomásul veszem, hogy nem lesz többé senkim,kapcsolatom sem, mert nálam ez nem fér bele.Ahogy az sem,hogy sokan az exekkel összejárogatnak "csak szexre", mert az miért lenne baj ...?

jan. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!