Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Jó vagy rossz emlék az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó vagy rossz emlék az első szex neked?

Figyelt kérdés
Tartod a kapcsolatot az első sráccal?
febr. 8. 12:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom ki volt a srác. Netről volt. Elmentünk a koliba. Megdugtam és sose láttam többet. Nem volt jó emlék de nem miatta. Egyszerűen csak utáltam magam utána, stb. 14 voltam.
febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Még nem szexeltem sráccal úgy, csak orális szex volt. Akkor közvetlenül utána elég nagy bűntudatom volt és össze voltam zavarodva. Aztán eltelt egy kis idő és átfordultak bennem az érzések és már nagyon szeretném újra átélni ahogy a farkát kényeztetem. Maga az 'együttlét' egyébként minden szempontból tökéletes volt. Ápolt, értelmes, figyelmes volt a srác és a környezet is kellemes volt.

Sajnos már nem tudom elérni...

febr. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó élmény volt
febr. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon kellemes emlék, egy szuper sráccal történt. Nem tartom vele a kapcsolatot.

25F

febr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%

Több mint 1perce gondolkodok rajta mikor volt.

És még csak 45 múltam 😂

febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak orálisan kényeztettek, nagyon jól csinálja.
febr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megvan eszembejutott

Randiztunk akkor még net nem igen volt, modil telefon se mindenkinek.

Elmentem hozzá nyalakodtunk mindent is, majd utána jöttünk rá hogy mindketten dugni szeretnénk akkor még nem tudtuk hogy ez azt jelenti mindketten aktívak vagyunk.

De azért jó élmény.

Megtaláltam a facen, megnősült.

febr. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen jó volt. Pont az ideálom volt.
febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Falubeli haver volt. Mondhatni együtt nőttünk fel. 8 éven keresztül mindent csináltunk. Aztán barátnője lett , azóta vége. Viszont jelenleg is vele dolgozok, és szálláson is ketten vagyunk egy szobába.
febr. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
9# Hogyhogy nincs semmi most?
febr. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!