Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Valóban igénytelenség?a többi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban igénytelenség?a többi lennt

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedéskor megkaptam hogy amiért nemdohányzóként nem tartom hátránynak ha egy minden másban szimpatikus férfi,srác cigizik,az nem azt jelenti ,hogy toleráns vagyok ,hanem azt jelenti ,hogy igénytelen vagyok .Szerintetek is?

febr. 17. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Bolondok az emberek.. Az igénytelenség az szerintem nem itt kezdődik. ÉN pasi vagyok, sosem dohányoztam, talán ha három szálat elszívtam életemben, de a családom tagjai cigiztek, de sosem zavart. Ez olyan, mondjuk, ha Kérdező azt mondanád nekem, hogy " de gusztustalan, hogy kávézol, utálom a szagát is.." Voltam nem egy dohányzó csajjal, és elmondhatom, hogy mindig figyeltek, néha túl sokszor is megkérdezték, hogy zavar-e, vagy hogy mielőtt megcsókoltuk volna egymást, menjen-e el fogatmosni, én valahogy sosem találkoztam ilyen agresszivitással, hogy igen is fogadjam el.. Shzóval, egy szónak is száz a vége, csak a magad érzéseire hallgass, persze néha jó a környezetre, a családra a tanácsaikra is odafigyelni, de a döntés a tiéd, tudod kívülről mindig könnyű okosnak lenni.
febr. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem igénytelenség. Az már az volna, ha rohadó fogsorú, lepedékes-fogköves szájuval smárolnál vagy szmegmás szükületes fitymájúval csinálnál ezt-azt
febr. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hül.eség
febr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
A dohányzásnak a bűzön és a hosszútávú negatív egészségügyi hatásain kívül mentális aspektusa is van: egy függő ember, aki gyenge lemondani a káros szokásáról. Nekem ilyen férfi nem kell.
febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%

A 4-est azzal egészíteném ki,hogy a testi mellett sokkal gyakoribb és rosszabb a lelki igénytelenség.Manapság sajnos egyre többször találkozom ezzel,akár a mindennapi életben,akár ismerkedésben.

Egyébként a cigi,italozás,drog és kétes baráti kapcsolatok ami nálam teljesen kizárja az ismerkedést,bárkivel is. Mivel rám sem jellemző egyik sem,mástól sem szeretném ezt elviselni.

febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem igénytelen vagy, hanem vagy nagy a tűrőképességed, vagy mindenáron fiút akarsz szerezni. Aztán később látod majd ennek a kárát, amikor már nem tudod elviselni a dohányszagot.
febr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igénytelen lehetsz pozitív értelemben is, a te esetedben ez inkább tolerancia. :)
febr. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem a cigizést és legszívesebben kiírtanám a világból... De ugyanígy nem szeretem az előítéletet vagy előzetes elvárást. Ha páromat nem fogadtam volna el a cigizése miatt, akkor nem lennénk együtt és 4 évig magányos lettem volna. Közben leszokott a cigiről - félig miattam. Úgyhogy sok ember ezen elgondolkodhatna. Az alkoholizmus és a drogozás merőben más, azt kizárom én is.
febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Sőt: akár örök életemre magányos lehetnénk, mert v.sz.l. már soha nem keresne engem. Jelenleg csak Isten tudja, hogy meddig lehetünk együtt.
febr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Senior Séf ***** válasza:
52%
Nem igénytelenség, de ismerkedéskor az igénytelenség látszatát kelti, ha "mindegy, csak jöjjön valaki" metódus szerint próbálkozol.
febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!