Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unalmasnak tartjátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunLo kérdése:

Unalmasnak tartjátok ezt a mérhetetlenűl nagy homofóbiát ,ami Magyarországon van?

Figyelt kérdés

Ha már egy kicsit szinesebb ruhában vagyok illetve más félében ,akkor már egyből le homoznak.Közben nem is vagyok az!

Tapasztalatot,véleményt,hozzáállást szivesen fogadok a témában.



febr. 19. 18:13
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
56%

Van unalmas része is, igen.

Az a baj, hogy sok a frusztrált ember.

febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
78%
Én meleg vagyok és csak simán nem értem, miért. Gondolom olyan lehet, mint nálam a magasságiszony. Biztos meg van ennek is a miértje. De a homófóbiát az elitélő társadalom is táplálja szerintem. Nem láttam olyat, hogy azt kezelni próbálnák, inkább magát a homoszexualitást kezelnék, mint betegség, pedig a haladóbb társadalmakban már tudják, hogy nem az. De van egy másik véglet, amivel szintén nem értek egyet, az pedig a pride, ami inkább provokatív megnyilvánulás és nem vezet elgodáshoz.Erősíti a sztereotípiákat emberekben, akik eddig sem voltak elfogadóak. Egyénként én azok közé tartozom, aki átlagosan öltözik.
febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
68%
*Elfogadáshoz, bocsánat. :)
febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
58%
Meleg vagyok,s igen lehetne itthon mèg javítani a helyzeten,de èn a pàrommal 7 èv utàn idèn költöztem vissza Berlinből..Itthon lehet leszólnak,megnèznek..Ott megölnek..Hàla a Willkommenskulturnak..
febr. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 A kérdező kommentje:

5-es

Pedig elvileg németország az liberális,engedékeny,elfogadó stb.

Furcsa ezt hallani ,hogy ott megölnek.

Mondjuk nem értem ,hogy a homoszexualitás ,hogy van összefüggésben a Willkommenskulturral.


Vagy a megölést magára a bevándórlásotokra érted?


Jelentése: A Willkommenskultur német kifejezés, melynek szó szerinti jelentése „az üdvözlés kultúrája”, avagy az a hozzáállás, miszerint a bevándorlók befogadását elősegítő módon kell viselkedni.


A wikipédia ezt írja róla.

febr. 19. 19:35
 6/58 anonim ***** válasza:
79%
Kedves kèrdező!Nem mondtam hogy nem liberális az orszàg vagy nem elfogadò..Sajnos túlsàgosan is…Pont egy olyan arab rèteget fogadtak be milliò szàmra akik zsigerből utàljàk a melegeket..A nèmet kormány jòval liberàlisabb mint a magyar,ezerszer..De a bevàndorlók a nagyobb városokban veszèlyesebbek mint itthon a cigànyok..2* is megvertek minket kint,utàna lett elèg..Programozòk vagyunk,tudunk nèmet cègeknek dolgozni,csak lakni nem akarunk Nèmetországban..Nyílvàn vidèken màs lehet a helyzet de mi nagyvàrosiak vagyunk:-)
febr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
68%
A Willkomenskultur az a politikai termèk amit 2015 òta a liberàlis pàrtok kèpviselnek Nèmetorszàgban..Az se baj ha olyan arab országból èrkezel ahol a melegeket megkövezik,tèged szeretettel fogadnak…
febr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 A kérdező kommentje:

7-es

Oké mostm már ez így tiszta :)

febr. 19. 19:45
 9/58 anonim ***** válasza:
66%

Itthon van 5 perc mosolygás a munkahelyen, amikor kiderül az ilyesmi. Nyugaton, ahol sok a bevándorló, eszed ágában sincs a metróban vagy egyes városrészeken bármi jelét mutatni, hogy meleg vagy, mert olyan sötét arab arcok figyelnek.

Itthon valóban nem kimondottan melegbarát a helyzet, de melegként biztonságban élhetsz. Sajnos ez a nyugati nagyvárosokról már nem mondható el!

febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
63%
Undorító, amit ez a túlzó befogadás okoz :( erről persze nem cikkeznek sehol.
febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!