Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unalmasnak tartjátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunLo kérdése:

Unalmasnak tartjátok ezt a mérhetetlenűl nagy homofóbiát ,ami Magyarországon van?

Figyelt kérdés

Ha már egy kicsit szinesebb ruhában vagyok illetve más félében ,akkor már egyből le homoznak.Közben nem is vagyok az!

Tapasztalatot,véleményt,hozzáállást szivesen fogadok a témában.



febr. 19. 18:13
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
84%

Én nem érzékelem a homofóbiát a mindennapokban Magyarországon. Politikában igen, meg netes fórumokban, de az életben semmi.


Beszólás mindenhol van.

febr. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon hihető a Németországban üldöztetést szenvedő melegpár könnyes sztorija, akik idehaza, kormányunk bölcs országlása alatt leltek nyugalomra. Mert ugye még véletlenül sem lehetett volna ott máshová költözni, ahol kevesebb a bevándorló, csak vissza ide. Jó kis propagandatörténet, csak fura vele pont ebben a kategóriában találkozni.
febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
73%

#13 miért, ha máshova költöznek, az arabok nem fogják tovább verni a melegeket, akik ott vannak a közelükben? Nem inkább az lenne a megoldás, hogy a nagy liberalizmus jegyében nem kellene minden erőszaktevőt elfogadni és befogadni?

Én nem vagyok fideszes, mielőtt ezzel támadnál be, egyszerűen csak tudom, hogy nem végletekből áll a világ. És ha valaki azt mondja kulturáltan, hogy az arabok nem elfogadóak, akkor ebből NEM következik egyenesen, hogy egy fideszes propagandista.

Mellékesen megjegyzem, hogy amúgy írta az egyik hozzászóló, hogy vidéken valószínűleg más a helyzet.

febr. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
63%
Kedves 13!Èn vagyok a hazaköltöző meleg!Hadd dǒntsem màr el hol biztonsàgos nekem..S ne te..London,Pàrizs hasonló lett volna,nèmet cègnek itthon is tudunk dolgozni nèmet fizetèsèrt,de sokkal nagyobb biztonsàgban sètàlunk este kèzenfogva Budapesten..Ettől mèg hol olvastad hogy tàmogatom a kormànyt?Ugyanúgy nem èrtek vele egyet,de attòl mèg ott lakom ahol akarok..Ha meg nem hiszed el költözz Nyugatra,senki nem akadályozza meg..Te vagy egysíkú..Szerinted egy ellenzèki,meleg ember nem költözhet haza?Hol van ez leírva..Meglepődnèl amúgy külföldön mennyi nèpnemzeti èl kint,főleg Ausztria..Javaslom hogy mielőtt hazugnak àllítasz be,menj ki sajàt magad,s èlj kint egy fejlett,liberàllis nyugati nagyvàrosban..Nem vidèken..Nagyvàrosban..
febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
27%
13!Nèmetorszàgban hol van mèg Berlinhez hasonlò nagyvàros?Mert tudod aki ezt szokja meg az nem fog a vidèki nèmet faluba költözni..
febr. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim ***** válasza:
46%
Attól, hogy több kommentben helyeselgetsz magadnak, mintha több különböző személy írna nagy egyetértésben, még nem leszel hitelesebb. Egy az egyben le lehetne adni a sztoridat az M1 bármelyik műsorában, ott szövegelnek állandóan a bevándorlók miatt élhetetlen nyugatról. Ja igen, és Németországban nyilván Berlin az egyetlen nagyváros, azon kívül csak zsákfalvak vannak mindenütt… Na hagyjuk már. Tetszik vagy sem, kormánypárti propagandista vagy, és szerintem nem is vagy meleg.
febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
39%
15-16-os vagyok aki kiakadt ràd,anyàd max a kormánypàrti,nem èn..Ilyen sèrtèst règ kaptam..Amúgy vàrom a vàlaszt te hàny èvet èltèl kint Berlinben hogy vèlemènyt tudj formàlni?Segítek..O..Szerintem nyelveket sem beszèlsz..Többdiplomàs melegkènt èn fogom eldönteni hol akarok èlni..Nem fogom Magyarorszàgon szarèrt dolgozni,de mivel itt biztonsàgban vagyok így lakni viszont itt lakom mellette Remote munka..Ha nem hiszed el ne engem òcsàrolj,hanem költözz ki 7 èvre..Jaaa ahhoz aluledukált vagy..
febr. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
77%

Németországban vidéken pont olyan maradiak és berögzöttek az emberek, mint itthon.

A nagyvárosokban viszont hemzsegnek a muzulmánok, ők aztán tényleg zsigerből utálják a melegeket. Én teljesen hihetőnek tartom a sztorit. Én sem élek Németországban, de van jó pár ismerős, akik meséltek durva, itthonról nézve tényleg hihetetlen dolgokat. Az utóbbi 5-10 évben nagyot változott a világ az általunk sóvárogva nézett németeknél, franciáknál, angoloknál.

febr. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
46%
19-es hagyjad..Azt se làtja az elvakult hogy teljesen màs pontozasù eltèrő userek vagyunk..Gondolom a Kèk Fideszes DK-s…
febr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
40%
Jól van, nyugi. Megpróbáltál egy kis liberalizmus szidó kormánypropagandát elhinteni a homoszexualitás kategóriában, nem mindenki lett vevő rá. Legközelebb ne ennyire szó szerint visszhangozd a jobbos sajtó szövegeit, akkor talán hiszek neked.
febr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!