Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Unalmasnak tartjátok ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HunLo kérdése:

Unalmasnak tartjátok ezt a mérhetetlenűl nagy homofóbiát ,ami Magyarországon van?

Figyelt kérdés

Ha már egy kicsit szinesebb ruhában vagyok illetve más félében ,akkor már egyből le homoznak.Közben nem is vagyok az!

Tapasztalatot,véleményt,hozzáállást szivesen fogadok a témában.



febr. 19. 18:13
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
42%
Lassan nemhogy kormánypropaganda, de Kurucinfó, Pestisrácok szintre jutunk, ott libsiznek állandóan. Ott írjátok meg a melegverő bevándorlók sztoriját, imádni fogják!
febr. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
63%
Haver, te annyira agymosott vagy hogy észre sem veszed hogy ugyanaz vagy mint akiket annyira utálsz csak a másik oldalon. Az érme mádik oldalán vagy.
febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
43%
Mondja ezt az, aki meleg létére jobboldalimádó. Majd a következő kormányzati évértékelőn ne felejts el könnyes szemmel tapsolni, mikor vezérünk előadja, hogy ismét megvédtük az országot Soros bevándorlóitól.
febr. 20. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
70%

1 nem vagyok jobboldali

2 a szexuális irányultság nem függ a politikai pártállástól

3 ez a vélemény is csak azt mutatja milyen beszűkült gondolkodású vagy

febr. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
74%

Muszáj az összes ilyen kérdésnél elvinni az egészet a politika felé, f*szom kivan már ettől. Elhúzhattok mindannyian a f*szba a saját oldalatokkal együtt, az ellenkező oldalon álltok de ugyan azzal a mentalitással f*ssátok a szavakat a másik arcába. Az összes ilyet bezárnám egy ketrecbe aztán hagy verjék egymást az idök végezetéig.


A kérdésre válaszolva:

Az én környezetemben is elő elő jön a homofobia, föleg a munkahelyen egy egy b*zi vagy k*csög szó erejéig. Ez amugy azért érdekes, mert volt meleg kollégánk, és amugy vele nem volt ugy általában senkinek sem baja, és ha nem is vállalta, kb mindenki tudta hogy az. Talán egy kolléga volt aki rendszeresen beszologatott neki, de ö másoknak is szóval ö csak szimplán bunkó.

Ezek a szavak szerintem sok embernél már elvesztették az eredeti jelentésüket és csak szimplán egy szitokszová alakult amit csak arra használnak ha valakiröl el akarják mondani hogy az nem ugy viselkedik ahogy szerintük kellene. (De szépen megfogalmaztam 😀)

A másik lehetőség az az hogy alapvetöen nem volna bajuk a melegekkel, csak akkor ha azok a sztereotíp affektáló, kényesen viselkedő "dívák". És mivel a közösségi médiában sokan igy viselkednek, annak ellenére hogy hetero emberek így megmaradt ez a dolog.

Persze sok a homofób is ez tény. Viszont szerintem ez már nem csak erröl szol, van akinek szavajárása maradt a b*zizás annak ellenére hogy ismer melegeket és nincs velük problémája.

Én is meleg vagyok, pár ember tudja csak rolam és néha ök is használják ezeket a szavakat, de nem zavar mert tudom hogy nem azt jelenti számukra mint amire eredetileg használták. Csak ugye bizonyos helyzetekben egyszerűbb egy már meglévö kifelyezéshez nyúlni mint kitalálni egy új szót.

febr. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
76%
Èn meleg jobboldali vidèki vagyok,kőkemèny jobbos fellegvàrbòl..Senki nem b..zizik.Mindenki elfogadott.Az embert nèzik nem az irànyultsàgit.Az szàmít hogy dolgozok..Ott fent pesten divat,hogy egy meleg csak baloldali lehet..Hàt szòlnèk a pesti melegeknek hogy meglepődnètek vidèken mennyi jobboldali meleg van..
febr. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem unalmas, veszélyes!


37. Melyik város, ha nem titok?

febr. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
72%
37 vagyok,Sopron :-)De rengeteg baràtom van Debrecenből is
febr. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
44%
Erre nem az "unalmas" hanem az "undorító" a megfelelő szó.
febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
47%
Mindenkit felhergelt a homofób törvény, de két külön irányban és így a heterók is hergelik egymást a melegekkel. Egyrészről a butákat felhergelte a melegek ellen, másrészről az intelligens embereket felhergelte az igazságtalanság. A buta benyeli a gender propagandát, a másik rész kifejezetten védeni kezdte a melegeket. Utóbbi heteró szülő nekiugrik másik heterónak, hogy mennyire szemét. Úgyhogy szépen el lett intézve a társadalom megbolygatása. Plusz akkor még az is itt van, hogy egész nappallal ez folyik a TV-ből még a rajzfilmek közben is és az 5 éves gyerek rákérdez. Ha Orbánka tiltani akarja, akkor most mit mondjunk neki?? Mert aztán oviban téma lesz és előkerül balhézni a homofób szülő...
febr. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!