Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, élveztetek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, élveztetek már el akaratlanul?

Figyelt kérdés
Alvás közben, vagy napközben, valami különös inger hatására? Netán úgy, hogy csak izgattad magad, nem akartál elmenni, mert nem volt alkalmas rá a helyzet, mégis elsültél? Jöhetnek a sztorik :)

febr. 20. 13:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%

Alvás közben még nem.

Egyszer volt, hogy nem is akaratlanul, de nagyon rosszkor történt, amikor rámnyitottak...


20/f

febr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

Alvás közben volt, illetve még kamaszként egy dolgozat közben. Nem volt időm befejezni a dogát és kapkodtan. Eléggé stresszeltem és egyszer csak éreztem hogy nagyon felállt és lüktet. Csak reméltem, hogy nem üt át a folt a nadrágon míg kiérek a mosdóba.

De nem lett gond szerencsére.

febr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
1, pont mikor spricceltel?
febr. 20. 13:55
 4/33 A kérdező kommentje:
2, rendesen bele a gatyadba az izgalomtol? :o
febr. 20. 13:57
 5/33 anonim ***** válasza:
87%
Még nem volt olyan h akaratlanul elélveztem volna, volt amikor kellemetlen helyzetben úgy állt a farkam mint a beton és nem akart lankadni meg vol már többször is olyan, hogy nem a megfelelő pillanatban élveztem el pl mikor rámnyitottak és ülök a székemben a monitor előtt és aki benyit csak annyit lát hogy éppen felakad a szemem akkorát élvezek éss priccel a gci, vagy épp mikor az arcára akartam verni de egy másodperccel hamarabb mentem el és a célt tévesztett spricc egy csomó fontos iratrament rá. Mondjuk az sem volt a legalkalmasabb hely a spermámnak mikor egy nőt kúrtam és mondom még egy lökést kibirok, de nem birtam mert azzal a lendülettel kb 2 hét felgyülemlett anyagát adtam be neki
febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Na ez nem semmi.
febr. 20. 14:39
 7/33 anonim ***** válasza:

Nekem olyan volt, hogy szünetet tartottunk szex közben és amíg probáltam magam mereven tartani, újra keményiteni, a semmiböl egyszer csak elmentem.

Hozzáteszem nem vagyok egy húde nagy lepedöakrobata, csak párszor szexeltem még.

febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
82%

Volt igen mikor nem akartam még elsülni,de annyira élveztem hogy dugott a pasim,hogy spontán elsült a farkam!

Nagyot élveztem,de akaratom ellenére

febr. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:

7, ez bárkivel előfordulhat

8, az igazán jó lehetett akkor :D

febr. 20. 15:28
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer álmomba, nyaraláskor. Közel egy hete nem maszturbáltam, pedig napi minimum 2-höz voltam szokva. Arra keltem hogy már lőne. Szaladtam ki a mosdóba álló fsszal, erre új emberek jöttek velem szembe bemutatkozni. Épp hogy kiértem.
febr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!