Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fiúk, élveztetek már el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, élveztetek már el akaratlanul?

Figyelt kérdés
Alvás közben, vagy napközben, valami különös inger hatására? Netán úgy, hogy csak izgattad magad, nem akartál elmenni, mert nem volt alkalmas rá a helyzet, mégis elsültél? Jöhetnek a sztorik :)

febr. 20. 13:37
1 2 3 4
 11/34 frot ***** válasza:
Izgattam magam farmeren keresztül egy vagon hátsó sorában, emberek nem voltak körülöttem. Annyira jó volt, hogy el is sültem. Mire le kellett szállnom, már száraz volt. :)
febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:

Az igen :D kissé merész de tetszik.

Talán nem is véletlen volt...?

febr. 20. 18:02
 13/34 frot ***** válasza:
Talán nem. ;) :D
febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Álmomba még régen 15 évesen
febr. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

13-as; kell is néha az adrenalin :)

Én egyszer egy kondi szaunájában vertem ki, egyedül ültem bent, szemben voltak a zuhanyók, épp egy jóseggű pasi mosta magát kéjesen. Ő nem láthatott engem, izgi volt nagyon.

febr. 20. 19:15
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Álmomban már többször is.

Egyszer meg a zötykölős távolsági buszon. Felállt és pont jó helyen nyomta az ölemben a táska. Izgalmas volt mert féltem, hogy észreveszik mit csinálok.

febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
75%

Álmomban én is már párszor.


Azon kívül kétszer. Egyszer amikor a legjobb gimis haveromat szoptam, közben néha vertem kicsit magamnak is, de inkább csak vele foglalkoztam, aztán egyszer csak elsültem, pedig azt akartam hogy ő élvezzen bele előbb a számba. :D Második akaratlan pedig akkor volt, mikor egy másik sráccal orál volt oda-vissza, még messze voltam az elsüléstől, de egyszer csak szó nélkül elkezdett ujjazni és az valahogy olyan ingereket szabadított fel, olyan profin csinálta (pedig nem volt bent a prosztatáig), hogy kb fél perc múlva kész voltam. Kínos volt, túl gyorsan véget ért a parti. x'D

febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 Felfujhatogyerek ***** válasza:
Igen megvolt az akaratlan merevedés és elelvezes is. Mikor suli táborban megkaptuk hogy takarítsuk el a lufi dekorációt a tornatermekből. Fogtunk annyi lufit amennyivel bírtunk és már vittük is a szobánkra. Ment is a durrogtatás ezerrel , versenyeztunk ki tud többet megsemmisíteni, egy kikötés volt hogy nem szabadott semmi szerszamot használni. Ki foggal, körömmel ,taposással na én raüléssel. Nem tudom hanyaduk lufit durrantottam el egy szal boxerban de akkor volt az hogy elmentem a lufiktól. Attol a pillanattól teljesen megvaltozott az életem , jó irányba .
febr. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Mi változott meg akkor, pontosan?
febr. 21. 08:26
 20/34 anonim ***** válasza:
Volt ilyen,legutóbb a strandon,az elég ciki volt.
febr. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!