Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan érjem el, hogy jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy jobban kötődjön hozzám?

Figyelt kérdés

Én egy nagyon érzelmes, aktív 23 éves fiú vagyok, a párom 18 éves. Valóban, nem vagyunk olyan hosszú ideje együtt (4 honapja) neki ez az első kapcsolata, és többször elmondta, hogy hülyeség az, amit gondolok (miszerint ő annyira nem szeret, mint én őt.) Feladtam a korábbi életemet, hogy oda költözzek hozzá, ahol nem csak 2en élünk, és azt érzem, hogy annyira kicsit sem fog kötődni hozzám, mint én hozzá. Sőt, a szavaival élve, én túlságosan ragaszkodok hozzá, ami nem fedi teljesen a valóságot, de rajta semmi ragaszkodást nem veszek észre, szoktam neki mondani, hogy meg se hatná, ha szakítanánk. Amire azt szokta mondani hogy, annyira nem mint téged, de igen, meghatná. És ugyanilyen “negatív” beszélgetés, ha a külön költözést hozom fel, (persze minimum 1 éves kapcsolat után) arra is azt mondja, hogy nem akar ideje korán össze költözni.


A kérdésem konkrétan az, hogy mit javasoltok, mit tudok tenni, hogy elérjem, hogy jobban ragaszkodjon hozzám?



febr. 21. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy tűnik, hogy inkább az a helyzet, hogy te vagy teljesen önbizalomhiányos, és egy kis teret kéne hagynod neki, mert iszonyatosan rátapadtál... 4 hónap után feladtad miatta az addigi életedet? Hát én konkrétan kiszaladnék a világból.
febr. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
4 hónapja vagytok együtt, és te külön költözéssel, meg szakítással próbálod magadhoz kötni? Ezekkel a szövegekkel pont az ellenkezőjét fogod elérni, mint amit szeretnél. Ne ilyen témákat hozz fel amikor beszélgettek
febr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Már a kérdésből ordít, hogy bizonytalan a kötődési stílusod. Ezzel a viselkedéseddel szinte borítékolható, hogy el fogod lökni őt magadtól. Nem egészséges dolog, hogy 4 hónap kapcsolat után te már feladtad az életed, követeled hogy ő is tegyen így, és célzott, sőt egyenesen vádló kérdések kereszttüzébe állítod. Neked terápia kell. Ezt nem degradálóan mondom, hanem a legőszintébb jóindulatból. Előbb dolgoznod kell a kötődési sebeiden. Utána jöhet a kacsolatosdi. Ne 35-40 évesen kelljen rájönnöd, hogy mi a baj veled, miután már túl vagy sok kapcsolaton, amik valahogy rejtélyes módon sosem működtek, és teljesen ki vagy égve.
febr. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Belucci ismét precízen leírta a tutit.

Nem vagyok fiatal, most párom sincs,de a másik megyébe futnék az elől,aki így "kötődne " hozzám.

Sajnálom a 18 éves barátodat.

febr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már előttem is írták, inkább neked vannak komoly kötődési problémáid. Nem azt mondom, hogy le se sz.rd a másikat, de egy párkapcsolat mellett is szüksége van az embernek énidőre.
febr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tul tapados vagy es bizonytalan.

18 eves, szinte gyerek. Elso kapcsolata vagy, meg lesz neki sok, legyunk realisak. Egyebkent meg, akit hosszabb lancra engednek, jobban ragaszkodik, mint az, akire ra akarnak telepedni.

febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!