Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok meleg küzdhet testképzavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok meleg küzdhet testképzavarral, ezért is jár kondiba?

Figyelt kérdés
Ugye nagyon nincs dolguk munka után a melegeknek, hát megyünk a kondiba. De vajon ezt magunk miatt tesszük, vagy másnak akarunk megfelelni? Szerintetek? Sokáig én is így voltam, de újabban csak azért megyek le, hogy jól érezzem magam, kikapcsoljak. Ennyi elég is. Kb heti egyszer

febr. 21. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a tobbseg a magamutogatas miatt jar. Ertsd, tul nagy hangsuly van a kulcsinen. A belso karara.
febr. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem azért járnak, mert ez ma már kb. elvárás szinten van, hogy valaki izmos legyen, és így több esélyt látnak a pártalálásra.
febr. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kilógok a sorból,mert nem járok edzeni és nem is fogok.És egyetlen exem sem volt izmos,nem kedvelem ezt a testalkatot.

Egy jó kiadós erdei túra,jó levegőn az jöhet bármikor :)Ha nem egyedül, az még jobb lenne :)

De ettől független tiszteletben tartom,ki minek hódol,edzés stb. Nem ez dönti el egy ember értékét,legalábbis nem ennek kellene...

febr. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
Bi vagyok, edzeni megyek meg zuhanyzóban láthatok pár farkat.
febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

#4

És össze jön?

febr. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5# Csak néha, mert nem mindenki zuhanyzik ott.
febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

#6

Értem. De azért csak van akkor valami :)

Jó akkor lemenni a kondiba?

#5

febr. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Jani Belucci ***** válasza:
94%
Hogy nincs dolguk a melegeknek munka után, az alaptalan általánosítás. De az biztos hogy kondiba nagyon sok testképzavaros jár, nem csak a melegek közül, hanem úgy általában. Szerintem azzal önmagában nincs baj, ha valaki jól akar kinézni. De mindent mértékkel.
febr. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
3: Szintén és egyetértek. :-) Illetve minimálisan edzenék szívesen és próbáltam régen, de bizonyos okokból sajnos nem marad rajtam. Túrázástól és egészséges étrendtől csak fogyás sikerült normális állapotra. Így is van párom, boldog vagyok, elfogadom magamat. :-)
febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

9:

Örömmel olvastam, amit írtál és legyetek boldogak :)

Én akkor is kirándulok,túrázom, ha egyedül kell mennem - márpedig hat éve ez van -,de mindig jól érzem magam,jól tudok gondolkodni közben és a levegő, a táj, a gyaloglás megfiatalít :)

Sosem hagytam,hogy a magány legyűrjön,sosem fog! Edzőterem szerepét nálam ez tölti be : soha dohányzás,soha alkohol,soha drog.Rengeteg mozgás terepen,ahol a lábam is edződik,beton és gépek nélkül.

Jóval fittebben tart ez az életmód és az,hogy tudok nevetni,még magamon is.Optimizmus és humor - mindig nagy támaszom volt az évek alatt.


#3

febr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!