Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sok meleg küzdhet testképzavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok meleg küzdhet testképzavarral, ezért is jár kondiba?

Figyelt kérdés
Ugye nagyon nincs dolguk munka után a melegeknek, hát megyünk a kondiba. De vajon ezt magunk miatt tesszük, vagy másnak akarunk megfelelni? Szerintetek? Sokáig én is így voltam, de újabban csak azért megyek le, hogy jól érezzem magam, kikapcsoljak. Ennyi elég is. Kb heti egyszer

febr. 21. 18:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja: nagy túrákra én is egyedül megyek és szeretek egyedül járni. Párom nem bírja, mert mozgássérült. Sőt: valamikor üdülök is egyedül. :-) Egyébként pont olyan típus is vagyok, hogy szükségem van egyedüllétre és saját tevékenységekre. Utóbbiakra példa olvasás és blogolás. Imádom páromat és sokszor csüngök rajta, de aztán nekem is kell egyedül lenni.
febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%

Eleve nem kocsmába, estimisére járnak az emberek mint 40 éve.

Most edzeni járnak, legyen ez akár modern tánc, vagy spartan.


Mindegy hogy, heteró vagy meleg

Nálunk minden tele van a környéken, most nyit egy új idén - már az is teltházon működik.

febr. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!