Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már részed pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed pozitív csalódásban úgy hogy dohányzol és ismerkedés közben nem hordtak el mindenféle igénytelen,gyenge jellemnek,hanem elfogadták eme rossz szokásod?

Figyelt kérdés

febr. 25. 15:07
1 2
 1/12 Jani Belucci ***** válasza:
100%
Engem még soha senki nem utasított vissza csak azért mert dohányzom. Anno profiljaimra is kiírtam, nem árultam zsákbamacskát. Biztos volt olyan aki látva a kiírást tovább lapozott, de az már nem az én bajom.
febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Azért ha valaki ez alapján ítél, ott van baj...
febr. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehordani nem hordanék le soha senkit emiatt. De az is tény hogy nem szeretem a dohány füst szagát. A szüleim dohányoznak, így nöttem fel. Ha a kolléga feljön a dohányzóból rajta is érzem a füst szagot. Nem akarok megbántani ezzel senkit, de sajnos nem tudom elviselni a füst szagot. Persze ha csak ezen múlna, nem utasítanék el senkit sem, de az biztos hogy próbálnám a leszokás irányába terelni. Persze nem eröszakosan. Sok dolog van ami miatt érdemes leszokni.
febr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#3, igazad van, nekem 3 éve sikerült, de csak e-cigivel. 12 évesen kezdtem előtte.
febr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Vagyok annyira úriember, hogy nem hordalak el mindenféle igénytelen, gyenge jellemű, büdös ruházatú, kályha-szájszagú, önmagára és a környezetére is káros embernek.


Kedvesen, mosolygósan megmondom, hogy nem egymást keressük. De ez a fent említett tényeken nem változtat.

febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Kedves otos, dohanyzast osszemosni az igenytelenseggel rendkivul erdekes. Kulonosen azert, amiert lattam mar dohanyos embert, aki ugyelt arra, hogy ez a kinezeten erzekszervileg ne legyen erezheto, mig ennek az ellenvetulete is igaz. Olyan nem-dohanyos ember aki eleteben egy szalat sem szivott el es olyan leharcolt, mint a gazai ovezet. Koszonom a szot.
febr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

#6

Az igénytelenség nem csak a külsőségekben mutatkozhat meg. Aki az egészségét károsítja egy függőséggel, az számomra igénytelen ember.

febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%
En nalam nem ez az igenytelenseg merofoka, de elfogadom, hogy nalad magasan van a lec:D mindig nevetek amikor a meleg vilagban valogatnak a legtobben es a legjobban, mikor is koztudott teny, hogy itt a legtobb a maganyos, elkeseredett, szingli ember:)
febr. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Ez nem a válogatósságról szól. Inkább maradok magányos, mint húsz év múlva tüdőrákos.

febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Volt.

Sőt, két exem is nemdohányzó volt, de én sem totál a képébe fújtam a füstöt, max. a kocsiban voltunk egy légtérben, ahol érezhették.


Mindig sikerült kulturáltan megoldanom a dolgot az autót kivéve (ahol össze vagyunk zárva, nagyon sietünk, mert 2-3000 km van előttünk, s csak a tankolásnál váltottunk pozíciót, de még ott sem volt erre panasz.)

febr. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!