Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már részed pozitív...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már részed pozitív csalódásban úgy hogy dohányzol és ismerkedés közben nem hordtak el mindenféle igénytelen,gyenge jellemnek,hanem elfogadták eme rossz szokásod?

Figyelt kérdés

febr. 25. 15:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

(tetszik ez a kitekert magyarázat, mintha magamat olvasnám vissza. :-D )


((Ennek analógiájára - nem piszkálásképpen írom direkt általános alannyal:

Nem zavart-e soha senkit, hogy soha nem tett fel olyan kérdést, amely bárkit is érdekelt volna, hogy nem csak a kérdéssel érintett személyek, hanem más, azt elolvasók is nemhogy félreértik, hanem az ellenkezőjére sem tudnak nemmel válaszolni?))

febr. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly konkrétan nyolc találkozásom azért lett rövidre zárva,mert dohányos volt az illető.

Nem írta,nem mondta előre,mert akkor eleve nem is találkozom vele.Az egész gyerekkorom füstben telt el,szüleim tojtak rá,hogy engem zavart.Munkahelyen sem dolgoztam ezért dohányosok közelében.

Szagát sem bírom,még ha utazom sem,ha olyan ül mellém.Ruha,haj átveszi a szagot,ha beszél akkor keserű a szájszaga.Képtelen lennék akárcsak megölelni is valakit,aki dohányos. De az italozóval is így vagyok.Sosem iszom alkoholt,azt sem tudom elviselni.

Úgy gondolom,egy életünk és egy egészségünk van,nem rontom el egyiket sem, az anyagiakról nem is beszélve.Drága mulatság a cigi,nekem egy jó könyv,vagy egy kirándulás,utazás az,ami többet megér.

Egyedül vagyok,lehet az én hibám is,de van,ami nálam prioritás.

febr. 27. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!